زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/5/23 - هشدار فرمانده انتظامی استان زنجان:

دشمن برای دو قطبی‌شدن جامعه در حال تلاش است

سردار رحیم جهانبخش، در آیین تجلیل به مناسبت روز خبرنگار ، به درخشش کادر درمان در عرصه درمان کرونا ویروس و جامعه خبرنگاری در کنار کادر درمانی در عرصه پیشگیری و پیگیری اشاره کرد و گفت: اگر امروز در جامعه فرهنگ استفاده از ماسک مانند استفاده از کمربند ایمنی در رانندگی نهادینه شده است، به همت رسانه ها است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +


فرمانده انتظامی استان زنجان، با اشاره به اینکه خبرنگاران تجلی اطلاع رسانی در سطح جامعه هستند، گفت: جریان اطلاع رسانی و تعامل با رسانه ها در استان زنجان از جنس اتحاد و شفافیت است.

به گزارش ایلنا از زنجان، سردار رحیم جهانبخش، در آیین تجلیل به مناسبت روز خبرنگار ، به درخشش کادر درمان در عرصه درمان کرونا ویروس و جامعه خبرنگاری در کنار کادر درمانی در عرصه پیشگیری و پیگیری اشاره کرد و گفت: اگر امروز در جامعه فرهنگ استفاده از ماسک مانند استفاده از کمربند ایمنی در رانندگی نهادینه شده است، به همت رسانه ها است.

فرمانده انتظامی استان زنجان، با اشاره به اینکه خبرنگاران تجلی زلالی اطلاع رسانی در سطح جامعه هستند، گفت: جریان اطلاع رسانی و تعامل اطلاع رسانی استان زنجان از جنس اتحاد و شفافیت است.

وی در ادامه به تلاش دشمن به ایجاد فضای چند قطبی در جامعه اشاره کرد و گفت: دشمن تلاش می کند تا با بهانه های واهی همچون عزاداری ماه محرم و برگزاری کنکور به دو قطبی شدن جامعه کمک کند.

این مقام مسئول با بیان اینکه عملکرد مردم و مسئولان برای برگزاری مراسم عزاداری محرم فرمایشات مقام معظم رهبری در این خصوص است، گفت: فرموده رهبری فصل الخطاب تمام اقدامات ستاد ملی مبارزه با کرونا در کشور است.

به گفته جهانبخش راهبرد اساسی دشمن تجزیه کشور است و برای رسیدن به این هدف تاکتیک چند قطبی و چند جناحی کردن کشور را در پیش گرفته است و تمام این اتفاقات را از طریق فضای مجازی اداره می کند.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان به ارائه گزارشی از عملکرد استان در چهار ماهه نخست امسال پرداخت و گفت: تا 31 تیرماه امسال سرقت های خرد کاهش 2 درصدی داشت.

وی با اشاره به اینکه در مجموع با افزایش 9 درصدی سرقت ها در این بازه زمانی مواجه هستیم، گفت: علت اصلی این افزایش عدم دستگیری معتادان متجاهر در فروردین و اردیبهشت ماه امسال است.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه نیروی انتظامی توان جمع آوری تمام معتادان در عرض 48 ساعت را دارد، گفت: مشکل اصلی نبود مکان نگهداری از معتادان است.

به گفته جهانبخش، نیروی انتظامی در چهار ماهه نخست امسال موفق به دستگیری 1327 نگهدارنده و 889 معتاد شده است.

این مقام مسئول به ظرفیت محدود کمپ های نگهداری معتادان در استان اشاره کرد و گفت: بسیاری از این کمپ ها غیردولتی هستند و همین موجب شده است تا استان در نگهداری از معتادان دچار مشکل شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان به کشفیات کالاهای قاچاق در استان هم اشاره کرد و گفت: ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده بیش از 43 درصد افزایش داشته است.

وی میزان موادمخدر کشف شده در استان زنجان را 550 کیلوگرم خواند و گفت: این میزان در مقایسه با کشفیات کشور پایین است.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org