زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1401/6/13 -

استقرار اورژانس زنجان در مرز مهران

رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: کارشناسان اورژانس به همراه چند دستگاه آمبولانس به ایلام و مرز مهران اعزام شده اند.

استقرار اورژانس زنجان در مرز مهران
دکتر تقی لو با بیان اینکه سازمان اورژانس کشور برای ارائه خدمات مطلوب به زائران حسینی در آماده‌باش کامل قرار دارد و از کلیه‌ی استان‌ها و مراکز، نیرو و تجهیزات کافی به مناطق مرزی اعزام شده است. افزود: ۲۲ کارشناس اورژانس با ۶ دستگاه آمبولانس مجهز و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم از زنجان به این مناطق اعزام شده اند.


رئیس اورژانس استان همچنین به زائران اربعین توصیه کرد در صورت هرگونه نیاز به اقدامات فوری درمانی با سامانه ۱۱۵ تماس بگیرند و در صورت بروز هرگونه علائم بیماری خصوصا تب، سرفه، سرماخوردگی، اسهال و استفراغ خود را به رابطین بهداشتی مستقر در مسیر و مرز‌ها معرفی کنند.
وی ضمن توصیه بر استفاده از لباس، کفش و کوله‌پشتی مناسب، اظهار کرد: استراحت منظم در فواصل پیاده‌روی، کمک شایانی بر حفظ سلامت افراد می‌کند.

گفت: با توجه به احتمال وجود برخی بیماری‌های عفونی مانند وبا در کشور عراق، لازم است زائران اربعین در طول مسیر، بهداشت فردی را به طور جدی رعایت کنند.

منبع: صدا و سیما
نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org