زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/5/22 -

عدم پذیرش گردشگر مذهبی در محرم امسال

با قمه زنی برخورد جدی خواهد شد
حقیقی با اشاره به اینکه با افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند برخورد خواهد شد، گفت: در محرم امسال از پذیرش گردشگر مذهبی معذوریم.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 استاندار زنجان در کمیته محرم با اشاره به شرایط استان زنجان در خصوص بیماری کرونا گفت: برای عزاداری های محرم باید فرمایشات رهبری را فصل الخطاب قرار دهیم.

فتح الله حقیقی با بیان اینکه در حال حاضر رعایت پروتکل های بهداشتی در استان 83 درصد و بهداشت فردی 78 درصد است، خاطرنشان کرد: افزایش شمار مبتلایان استان را از چهار تیرماه به بعد به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد بودیم.


استاندار زنجان با اشاره به اینکه در این بازه زمانی شاهد 30 درصد فوتی ها و 50 درصد بستری در بیمارستان ها بودیم، افزود: همه مسئولان در برابر جان مردم مسئول هستند.

وی با یادآوری اینکه برای عزاداری های محرم تجمع در شرایط کنونی جایز نیست، گفت: با افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند برخورد خواهد شد.

این مقام مسئول از برخورد جدی با قمه زنی در ایام محرم خبر داد و گفت: این اقدام که نوعی خرافه در دین محسوب می شود خطر انتشار کرونا را افزایش می دهد.

استاندار زنجان با بیان اینکه از پذیرش گردشگر مذهبی در این شرایط خودداری خواهد شد، گفت: شرایط توزیع کمک مومنانه با تهیه بانک اطلاعاتی از نیازمندان توسط سپاه بهبود یافته است.


منبع: شبستان
نظرات شما:
اخبار استانداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org