زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/5/22 - رئیس هیئت امنای حسینیه اعظم زنجان:

یوم العباس زنجانی ها در قالب کمک مومنانه خواهد بود

رئیس هیئت امنای حسینیه اعظم زنجان، گفت: امسال در مسیر مراسم یوم العباس۱۱۰ هزار بسته در قالب کمک مومنانه چیده می شود تا جلوه ای باشکوه از شورحسینی مردم زنجان را به نمایش بگذاریم.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
علیرضا فیروز فر با بیان اینکه امسال یوم العباس تجلی گاه عشق و مودت مردم زنجان خواهد بود، گفت: این عشق و مودت در قالب کمک‌های مومنانه خواهد بود.

وی با بیان اینکه تلاش مجموعه خادمین حسیننیه اعظم زنجان اجرای منویات مقام معظم رهبری است و در این میان حفظ سلامت مردم و آرامش کادر درمانی مورد توجه است، افزود: مسیر چهارراه امیر کبیر تا میدان آزادی در روز یوم العباس ۱۱۰ هزار بسته کمک ممومنانه و معیشتی در مسیر چیده خواهد شد.

رئیس هیأت امنای حسینیه اعظم زنجان، با بیان اینکه امسال بسته‌های معیشتی برای کمک به اقشار محروم جامعه در یوم‌العباس زنجان در مسیر دسته حسینیه اعظم جایگزین حضور عزاداران می‌شود، گفت: اجرای نذورات قربانی در سال جاری در جهت و مسیر کمک‌های مومنانه انجام می‌شود.

فیروز فر با بیان اینکه هر فعالیتی که تجمع ایجاد می‌کند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواهد بود، تاکید کرد: فعالیت دارالشفای حسینیه اعظم زنجان همانند سال‌های قبل نخواهد بود و براساس پروتکل‌های بهداشتی در این مجموعه خدمات درمانی ارائه خواهد شد.

وی ابراز داشت: دستور العمل های لازم برای فعالیت این مجموعه به زودی از سوی ستاد کرونا ابلاغ می‌شود.

رئیس هیئت امنای حسینیه اعظم زنجان، تصریح کرد: همانند سنوات گذشته شخصیت‌های مهم استانی در حسینیه اعظم زنجان سخنرانی خواهند کرد و در این میان عزاداران حسینی منویات مقام معظم رهبری را نصب‌العین خود قرار دهند.

فیروز فر لزوم اجرای طرح ترافیکی ویژه مراسم یوم العباس را در مورد تاکید قرار داد و با بیان اینکه این محدودیت‌های ترافیکی باید دقیق‌تر از سال‌های گذشته اجرا شود، گفت: تمامی مبادی ورودی به مسیر مراسم یوم العباس به صورت ویزه کنترل شود.

وی از نصب تصویر شهیدان محور مقاومت و شهدای مدافع سلامت در میدان انقلاب خبرداد و گفت: امسال در میدان انقلاب تمثال سردار شهید قاسم سلیمانی و ابولمهدی و همچنین شهدای شاخص مدافع سلامت نصب خواهد شد.

فیروزفر با بیان اینکه مسیر مراسم یوم العباس سیاه پوش خواهد شد، گفت: چهارراه انقلاب شهر زنجان یکی از سمبل‌های مراسم یوم العباس در اذهان عمومی نقش بسته است و در این روز این میدان سیاه پوش خواهد شد و پلاکاردهای از احادیث امام حسین (ع) در چهارراه انقلاب نصب خواهد شد.

اخبار زنجان

منبع: مهر
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org