زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/5/21 - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:

بزرگترین واحد تولید جین کشور در زنجان افتتاح می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بزرگترین واحد تولید جین کشور در زنجان آماده افتتاح است که با حضور ریاست جمهوری در استان آغاز به کار خواهد کرد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بزرگترین واحد تولید جین کشور در زنجان آماده افتتاح است که با حضور ریاست جمهوری در استان آغاز به کار خواهد کرد.
ناصر فغفوری اظهار کرد: با راه‌اندازی واحدهای بزرگ صنعتی در استان زنجان، زنجیره ارزش افزوده فولاد و نیز حوزه نساجی در این استان تکمیل شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به واحدهای راه‌اندازی شده در بخش فولاد گفت: هم اکنون زنجیره ارزش افزوده فولاد از معدن، خردایش، کنسانتره، گندله، آهن اسفنجی، ذوب، نورد و تولید فولاد آلیاژی در استان تکمیل شده است.
وی یادآور شد: بزرگترین واحد ذوب بخش خصوصی کشور در استان زنجان با سرمایه‌گذاری مشترک ایران و ترکیه به میزان 200 میلیون دلار راه اندازی شده است که ارزش این مجموعه با توجه به ارزش کنونی دلار بالغ بر 4 هزار میلیارد دلار است.
فغفوری افزود: با راه‌اندازی واحد تولید فولاد آلیاژی ، 80 درصد فولاد آلیاژی الکترود جوشکاری کشور در استان تولید می‌شود که پیش‌بینی می‌شود مهرماه شاهد آغاز به کار این پروژه در استان باشیم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان عنوان کرد: واحد کنسانتره جهان نمو با 90 درصد پیشرفت فیزیکی یکی دیگر از واحدهای بزرگ استان به شمار می‌رود که در سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی ادامه داد: از جمله واحدهایی که در سال جاری آماده افتتاح می‌باشد، شرکت فولادکاران افق با 500 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری است.
فغفوری در مورد تکمیل زنجیره نساجی گفت: با وجود واحدهای ریسندگی، پنبه پاک کنی، بافندگی، رنگرزی، چاپ و دوخت و دوز شاهد تکمیل زنجیره نساجی در استان هستیم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان افزود: در این راستا بزرگترین واحد تولید جین کشور در استان زنجان آماده افتتاح است که با حضور ریاست  جمهوری در استان آغاز به کار خواهد کرد.
فارس / زنجان


نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org