زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/5/21 - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:

بزرگترین واحد تولید جین کشور در زنجان افتتاح می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بزرگترین واحد تولید جین کشور در زنجان آماده افتتاح است که با حضور ریاست جمهوری در استان آغاز به کار خواهد کرد.
بزرگترین واحد تولید جین کشور در زنجان افتتاح می‌شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بزرگترین واحد تولید جین کشور در زنجان آماده افتتاح است که با حضور ریاست جمهوری در استان آغاز به کار خواهد کرد.
ناصر فغفوری اظهار کرد: با راه‌اندازی واحدهای بزرگ صنعتی در استان زنجان، زنجیره ارزش افزوده فولاد و نیز حوزه نساجی در این استان تکمیل شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به واحدهای راه‌اندازی شده در بخش فولاد گفت: هم اکنون زنجیره ارزش افزوده فولاد از معدن، خردایش، کنسانتره، گندله، آهن اسفنجی، ذوب، نورد و تولید فولاد آلیاژی در استان تکمیل شده است.
وی یادآور شد: بزرگترین واحد ذوب بخش خصوصی کشور در استان زنجان با سرمایه‌گذاری مشترک ایران و ترکیه به میزان 200 میلیون دلار راه اندازی شده است که ارزش این مجموعه با توجه به ارزش کنونی دلار بالغ بر 4 هزار میلیارد دلار است.
فغفوری افزود: با راه‌اندازی واحد تولید فولاد آلیاژی ، 80 درصد فولاد آلیاژی الکترود جوشکاری کشور در استان تولید می‌شود که پیش‌بینی می‌شود مهرماه شاهد آغاز به کار این پروژه در استان باشیم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان عنوان کرد: واحد کنسانتره جهان نمو با 90 درصد پیشرفت فیزیکی یکی دیگر از واحدهای بزرگ استان به شمار می‌رود که در سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی ادامه داد: از جمله واحدهایی که در سال جاری آماده افتتاح می‌باشد، شرکت فولادکاران افق با 500 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری است.
فغفوری در مورد تکمیل زنجیره نساجی گفت: با وجود واحدهای ریسندگی، پنبه پاک کنی، بافندگی، رنگرزی، چاپ و دوخت و دوز شاهد تکمیل زنجیره نساجی در استان هستیم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان افزود: در این راستا بزرگترین واحد تولید جین کشور در استان زنجان آماده افتتاح است که با حضور ریاست  جمهوری در استان آغاز به کار خواهد کرد.
فارس / زنجان


نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org