زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1399/5/19 -

یوم‌العباسی متفاوت در انتظار زنجانی‌ها

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه امسال یوم‌العباس متفاوت خواهد بود، گفت: در یوم‌العباس خیابان‌های اطراف حسینیه حتما یک برنامه برگزار می‌شود.
یوم‌العباسی متفاوت در انتظار زنجانی‌ها
مختار کرمی در بازدید از  خبرگزاری فارس اظهار کرد: خبرگزاری فارس در تبیین و تشریح سیاست‌های اوقاف نقش بسزایی دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه کار اصحاب رسانه ارزشمند است و اگر مدیری بخواهد موفق شود همین خبرنگاران موجب آن خواهند شد،گفت: اوقاف نیز به دنبال تعامل و همکاری بیشتر با خبرنگاران است.

وی با بیان اینکه مدیر بدون ارتباط با رسانه ناموفق است، گفت: خبرگزاری فارس نیز در ارتباط با مدیران و همچنین اطلاع‌رسانی جایگاه خوبی داشته و با انصاف با موضوعات فعالیت کرده است.

کرمی در ارتباط با برنامه‌های ماه محرم گفت: برنامه ماه محرم تعطیلی‌بردار نیست و منتهی نوع آن در این شرایط تغییر خواهد کرد و مردم را توجیه خواهیم کرد که به این جهت بروند و کمک‌ها به سمت کمک مومنانه باشد.

وی گفت: اوقاف نیز تا زمانی که نیات محرم را از لحاظ شرعی مشکل نداشته باشد به سمت کمک مومنانه خواهد برد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه امسال یوم‌العباس متفاوت خواهد بود، افزود: در یوم‌العباس خیابان‌های اطراف حسینیه حتما یک برنامه برگزار خواهد شد و قرار است که مداحان یک برنامه داشته باشند و یوم‌العباس متفاوت خواهد بود، یعنی به صورت رزمایش کمک مومنانه فعالیت‌هایی را خواهیم داشت.

وی افزود: همه سازمان‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند، یک برنامه ویژه اجرایی خواهند کرد و در ماه محرم فعالیت‌های اوقاف به سمت کمک مومنانه خواهد رفت.

مدیرکل اوقاف و امور  خیریه استان زنجان در ارتباط با مباحث مطرح شده در فضای مجازی در زمینه اینکه عزاداری محرم نباید برگزار شود، اظهار کرد: ما در برگزاری برنامه‌ها تابع قوانین و مقررات هستیم و با هرچیزی که باعث انتشار ویروس می‌شود مخالف هستیم.

وی با اشاره به اینکه هیچ برنامه‌ای مثل برنامه ماه محرم بررسی نشده است، اضافه کرد: بنابراین اگر قرار است، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، مخالفت معنایی ندارد.

کرمی تصریح کرد: قبل از ماه محرم هیأت‌ها برای این کار جلسه گذاشته است، اما کسی برای عروسی و پاساژ جلسه نگذاشته است، از این گذشته کمترین آمار ابتلا مربوط به هیأت‌هاست و وقتی آزمایش کرده است مخالفت معنایی ندارد.

مدیرکل اوقاف و امور  خیریه استان زنجان افزود: برخی معاندان در فضای مجازی به دنبال عزاداری ماه محرم هستند و این بار کرونا را دست‌آویز قرار داده‌اند، در حالی که اگر کرونا هم نبود، بهانه دیگر می‌تراشیدند.

اخبار زنجان

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار اداره کل اوقاف و امور خیریه زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org