زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1399/5/16 - فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج)استان زنجان

87000 هزار بسته کمک معیشتی در مرحله نخست کمک مومنانه در زنجان توزیع شده است

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه در سه مرحله گذشته ۸۷ هزار بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است، گفت: توزیع ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی آغاز خواهد شد.
87000 هزار بسته کمک معیشتی در مرحله نخست کمک مومنانه در زنجان توزیع شده است
سردار جهانبخش کرمی در مراسم آغاز گام نخست مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در زنجان اظهار کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و طرح‌کمک مومنانه بسیجیان پایگاه‌های مقاومت استان زنجان به ارزش ۱۹ میلیارد تومان کمک مردمی جمع‌آوری و آماده توزیع کرده‌اند.

 
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان کمک‌های مردمی در سه مرحله توزیع شده است، افزود: این کمک‌ها در قالب بسته‌های معیشتی به تعداد 87 هزار بسته بوده است.

 
وی با بیان اینکه ارزش این بسته‌ها بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان بوده است، عنوان کرد: بعد از ماه مبارک رمضان این اقدام ادامه داشت و پایگاه‌های مقاومت تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی را ادامه دادند.

 

سردار کرمی با اشاره به اینکه امروز ۱۰ هزار بسته معیشتی در استان زنجان توزیع خواهد شد، بیان کرد: در دهه نخست محرم و دهه آخر صفر این رزمایش ادامه خواهد شد.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه این کمک‌ها تا پایان عمر ویروس منحوس کرونا ادامه خواهد داشت، تاکید کرد: در هشت سال دفاع مقدس نیز پایگاه‌های مقاومت مایحتاج رزمندگان را جذب و کمک‌های مردمی را برای پشتیبانی ارسال می‌کردند.

 

وی با بیان اینکه در سه مرحله در ماه مبارک رمضان ۸۷ هزار بسته کمک معیشتی توزیع شده است، ادامه داد: امروز ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی توزیع خواهد شد‌.

 

سردار کرمی با بیان اینکه بسته‌های معیشتی در بین افراد آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع خواهد شد، گفت: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، رب گوجه‌فرنگی، حبوبات و ... است.منبع: بسیج نیوز
 
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org