زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)

1400/10/11 -

توزیع مناسب مطب‌های پزشکان در دستور کار شورای شهر زنجان

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه توزیع مطب‌ها در نقاط مختلف شهر باید به گونه ای باشد که مشکلات مردم را حل کند، گفت: این موضوع در دستور کار و پیگیری است و اگر بتوانیم کار مطلوبی در این حوزه انجام دهیم، شاید بشود گفت کار ده ها سال را در چهار سال به سرانجام رسانده‌ایم.
توزیع مناسب مطب‌های پزشکان در دستور کار شورای شهر زنجان
داود حسنی روز شنبه افزود: مرکز شهر زنجان امتداد خیابان سعدی تا خیابان زینبیه، به دلیل تراکم و تمرکز مطب های پزشکان، دارای بارگیری و باراندازی بالایی است به طوری که روزانه حدود چهار تا پنج هزار مسافرت برای دریافت خدمات سلامت و درمان در این محدود انجام می شود.

وی با بیان اینکه توزیع مطب ها در نقاط مختلف شهر باید به گونه ای باشد که مشکلات مردم را حل کند، تصریح کرد: برای برنامه ریزی روی این مساله لازم است همراه با شورای اسلامی، ارگان ها و سازمان های مختلفی همچون راه و شهرسازی و دانشگاه علوم پزشکی باید پای کار بیایند.

حسنی افزود: اگر بتوانیم در زمینه توزیع مطب ها در شهر زنجان کار مطلوبی انجام دهیم، شاید بشود گفت کار ده ها سال را در چهار سال به سرانجام رسانده ایم.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون بسیاری از مطب ها در واقع منازل و ساختمان مسکونی بودند که به عنوان مطب مورد بهره برداری قرار گرفته اند از این رو بخش قابل توجهی از شرایط مناسب سازی و سهولت دسترسی بیماران را ندارند که باید این موضوع از طریق ارگان های مختلف مورد توجه قرار گیرد تا بتوانیم با هماهنگی و همکاری باهم، برای گره گشایی در این موضوع به نتیجه برسیم.

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه لازم است ارائه تسهیلات و سایر مشوق ها باید در نظر گرفته شوند، گفت: اصحاب رسانه نیز باید با طرح مطالبه گری از همه ارگان در زمینه توزیع مناسب خدمات درمانی، پای کار بیایند.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه ما اصرار به این داریم که شورای شهرداری نیستیم بلکه شورای مردم و شهروندان هستیم، اظهار داشت: از این رو تلاش داریم در پیگیری مسائل نگاه تخصصی بر رویکرد شورا حاکم باشد.

وی افزود: در این راستا تلاش داریم تا همه دستگاههای مرتبط با مسائل شهری از جمله دستگاههای خدمات رسان را پای کار بیاوریم تا به مدیریت شهری کمک کنند و صرفا به شهرداری اتکا نداشته باشیم.

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار شورای اسلامی شهر

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org