زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/5/14 -

۵۳۶ بیمار کرونایی از بیمارستان‌های تامین اجتماعی زنجان ترخیص شدند

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون ۶۱۵ بیمار کرونایی بستری در ۲ بیمارستان تامین اجتماعی امام حسین (ع) و امدادی ابهر، ۵۳۶ نفر با مراقبت و درمان‌های لازم ترخیص شده‌اند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
دکتر علی محمدی افزود: سازمان تامین اجتماعی در جهت ایفای نقش ضربه گیری خود، در مواجهه با همه گیری کرونا تمهیدات و تدابیر هوشمندانه داشته است.

وی با بیان اینکه پیامدهای این بحران بر چرخه منابع و مصارف سازمان تاثیرات شگرفی داشته است، اضافه کرد: بیش از ۵۲ درصد از جمعیت کشور که از خدمات متنوع این سازمان از جمله انواع مستمری های بلند مدت گرفته تا هزینه های درمان و مقرری بیکاری و کمک هزینه های مختلف استفاده می کنند و بر همین اساس این سازمان به نهاد کلیدی در حوزه رفاه و تامین اجتماعی کشور تبدیل شده است.

علی محمدی با اشاره به فعالیت ها و اقدامات پیشگیرانه برای کنترل شیوع بیماری کرونا در مراکز درمانی تابعه استان، استفاده حداکثری از ظرفیت مراکز درمانی سازمان برای خدمت رسانی به بیماران کووید -۱۹ تا  الکترونیکی کردن بسیاری از خدمات در حوزه های درمانی را از اقدامات شاخص مدیریت درمان ذکر کرد.

این مسؤول، لزوم توجه به کاهش رفت و آمدها و لغو تجمعات در سالن انتظار مراکز درمانی، کنترل ورود بیماران و همراهان با ماسک و کنترل تب سنجی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط کار را از دیگر اقدامات حوزه درمان اعلام کد.

وی اظهار داشت: به منظور حفاظت از سلامت کادر درمان اقدامات موثری از جمله استفاده از سیستم صوتی برای برقراری ارتباط با مشتریان در کمیسیون های پزشکی و استفاده از موانع شیشه ای و کارت های تشخیص هویت کارکنان و ضدعفونی و گند زدایی لحظه به لحظه مراکز درمانی نیز از اقدامات پیشگیرانه ویژه سلامت کادر درمان و مراجعین انجام شده است.

این مسؤول در خصوص اعتبار استعلام آنی دفترچه های درمانی که بصورت الکترونیکی انجام می شود، نیز گفت:  ایجاد روشهای ۶ گانه سازمان برای مشاهده وضعیت اعتبار دفترچه های درمانی با کد دستوری ۱۴۲۰#۴  که با تلفن همراه بیمه شدگان قابل دریافت  بوده، تاکنون به لحاظ رایگان و سهل الوصول بودن آن، بیشترین استقبال مخاطبین را بخود اختصاص داده است.

تامین اجتماعی در ۲ بخش درمان مستقیم و غیرمستقیم خدمات خود را به گروه‌های تحت پوشش ارائه می‌کند که در حوزه درمان مستقیم و بر اساس آمار ارائه شده سازمان تامین اجتماعی ۴۱۲ مرکز درمانی در سطح کشور دارد که از بزرگترین و مجهزترین بیمارستان‌ها تا دور افتاده ترین نقاط کشور را خدمت رسانی می کند.

۲۳۰ پزشک عمومی، متخصص و دندانپزشک، ۱۳۵ مرکز پاراکلینیک شامل رادیولوژی، آزمایشگاه، ۳۵ درمانگاه خصوصی و دولتی و ۱۲ بیمارستان در استان زنجان طرف قرار داد تأمین اجتماعی هستند.


منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار اداره کل تامین اجتماعی استان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org