زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)

1400/9/7 -

اجرای ۲۴۲ طرح اشتغالزایی مددجویی در زنجان

مدیر کل کمیته امداد استان از اجرای ۲۴۲ طرح اشتغالزایی ، با همکاری بسیج در استان خبر داد.

اجرای ۲۴۲ طرح اشتغالزایی مددجویی در زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۲۴۲اجرای ۲۴۲ طرح اشتغالزایی مددجویی در زنجان طرح اشتغال با سرمایه‌گذاری ۹ میلیارد و ۱۹۶ میلیون تومان برای اقشار نیازمند این استان ایجاد شده است.
صفری با اشاره به همکاری‌های مشترک کمیته امداد با ارگان‌های مختلف در ارائه خدمات به مددجویان افزود: از جمله این ارگان‌ها بسیج است که در این راستا همکاری های مشترک زیادی انجام شده است.

وی با اشاره به همکاری مناسب دو نهاد انقلابی در قالب تفاهم‌نامه همکاری فیمابین کمیته امداد و بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی (عج) استان در بخش‌های مختلف، ادامه داد: درکنار ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای اقشار نیازمند، زمینه ارائه خدمات مهارت‌آموزی و آموزش‌های کسب و کار به ۵۹۲ کارجوی نیازمند، کاریابی برای ۷۲ مددجوی زیرپوشش، و بازاریابی و فروش محصولات تولیدی طرح‌های اشتغال ایجاد شده در قالب ۲۶ غرفه فروش در بستر الکترونیک نیز فراهم شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با تأکید بر تداوم همکاری اثربخش دو نهاد انقلابی در سایر بخش‌ها از جمله تأمین مسکن برای مددجویان تحت حمایت و حامی یابی برای فرزندان عزیز ایتام و محسنین در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین، افزود: بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک در حوزه خدمت رسانی به جامعه هدف، موجب ارتقاء کارکرد‌های دو نهاد انقلابی در حوزه محرومیت‌زدایی شده است.

منبع: صدا و سیما
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org