زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/9/3 - استاندارزنجان:

منتظر ابلاغ مصوبات سفر رییس جمهوری از سوی هیات دولت هستیم

استاندار زنجان در خصوص مصوبات سفر رییس جمهوری به این استان گفت: منتظر ابلاغ این مصوبات از سوی هیات وزیران هستیم که حدود ۱۱۲ مورد پروژه پیشنهادی مصوب شده است و از مهم‌ترین آنها اختصاص چهار هزارو ۸۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در ۲ سال آینده اشاره کرد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
محسن افشارچی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از دیگر مصوبات سفر رییس جمهوری به این استان پنج هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی در حوزه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی استان است.

وی اظهار داشت: بصورت جزئی تر و به عنوان نمونه در این سفر ۸۰۰ میلیارد تومان برای پروژه راه‌آهن زنجان به قزوین و سایر پروژه‌ها در نظر گرفته شده است که همه اعتبارات در رشد و رونق اقتصادی نقش بسزایی داشته و موجب اشتغالزایی می شود.

استاندار زنجان با بیان اینکه هدف گذاری سال آینده در استان سریع خواهد بود، ادامه داد: ما متولی رشد اقتصادی استان هستیم که انرژی مضاعف را می طلبد و امیدواریم این مهم با همکاری بین بخشی به نتایجی از قبیل رشد اقتصادی، افزایش درآمد خانوارها و تولید ناخالص داخلی برسد.

افشارچی سفر رییس جمهوری و جمعی از وزرا به استان زنجان را پرخیر و برکت و مثبت ارزیابی کرد و در پاسخ به این سوال که تا چه میزان نسبت به عینیت یافتن مصوبات سفر امیدوار هستید افزود: این موضوع بستگی به خود ما دارد که چقدر از مبالغ لحاظ شده در مصوبات تخصیص یابد.

در حالت کلی پیگیر حکم شهردار زنجان هستم 

 استاندار زنجان در ادامه به موضوع تعیین تکلیف حکم شهردار زنجان نیز اشاره و شایعه های مطرح شده در این خصوص را نیز رد کرد و گفت: در حالت کلی پیگیر حکم شهردار زنجان هستم و تاکید روی شخص خاصی نیست، استاندار مسوول حفظ فرآیندهای قانونی استان نیز هست، اگر فراتر از قانون عمل کنم نمی توانم با بی قانونی ها مقابله کنم.

 افشارچی خاطرنشان کرد: منتظر نتایج قانونی انتخاب شهردار می مانیم، البته زمان زیادی برای مشخص شدن نتیجه حکم حل اختلاف در این خصوص طول نخواهد کشید.

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار استانداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org