زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1

1400/9/2 - با هدف توسعه فعالیت های علمی، آموزشی و ترویجی درحوزه فناوری:

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم پزشکی و شهرک های صنعتی و فن بازار منطقه ای استان

 معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه از انعقاد تفاهم نامه ای بین همکاری دفتر ارتباط با صنعت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و شرکت شهرک های صنعتی و فن بازار منطقه ای استان خبر داد.
انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم پزشکی و شهرک های صنعتی و فن بازار منطقه ای استان
در  جلسه  ای که با حضور دکتر شغلی معاون تحقیقات و فناوری، جعفری نماینده شرکت شهرک های صنعتی و مدیر فن بازار منطقه ای، معجونی شرکت نمونه ساز بعد سوم با عنوان کارگزار و طاهری نماینده شتابدهنده فرتاک و مجری کارگزار فن بازار منطقه ای زنجان تشکیل گردید تفاهم نامه ای بین همکاری دفتر ارتباط با صنعت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و شرکت شهرک های صنعتی و فن بازار منطقه ای استان منعقد گردید .

دکتر شغلی در این جلسه گفت: تفاهم نامه به منظور توسعه و تحکیم همکاری ها و فعالیت های علمی، آموزشی و ترویجی درحوزه فناوری، پیشبرد و استمرار آن، دفتر ارتباط با صنعت این معاونت و  شرکت شهرک های صنعتی و فن بازار منطقه ای استان منعقد شد.
 
وی با اشاره به پتانسیل های بالای موجود در شرکت شهرک های صنعتی استان و حضور نهادهای فعال کسب و کار نظیر فن بازار و شتابدهنده افزود : ماحصل این تفاهم نامه قطعا می تواند موجب همکاری مشترک در زمینه تامین و تبادل امکانات و ظرفیت های آموزشی و پژوهشی، فرهنگی و اجرایی، مشاوره ای در تمام زمینه های مرتبط با وظایف طرفین به منظور هم افزایی در ارتقا شبکه عرضه و تقاضای فناوری و هدایت سرمایه گذاری را فراهم آورد.
 
در این جلسه جعفری به نمایندگی از شرکت شهرک های صنعتی با استقبال از پیشنهاد همکاری مشترک بین دانشگاه علوم پزشکی، شرکت شهرک های صنعتی افزود: همواره ارتقاء و همراهی با صنایع حوزه سلامت از اولویت های مهم شرکت شهرک های صنعتی بوده و در زمینه انعقاد قرار داد همکاری بین شرکت شهرک های صنعتی، پارک علم و فناوری استان برای تخصیص زمین به واحدهای فناور فعال مستقر در این پارک با شرایط ویژه تسهیل شده قول مساعد داد.
طاهری نیز در این جلسه با سپاس از تشکیل جلسه مشترک آمادگی خود را برای حضور در پارک علم و فناوری سلامت به عنوان شتابدهنده و نیز همکاری در برگزاری فستیوال و رویدادهای مشترک عنوان کرد.

اجرای سیاست استفاده بهینه از امکانات، استعداد و توانایی های دانشگاه علوم پزشکی برای رفع نیازهای تحقیقاتی و صنعتی استان، ایجاد هماهنگی  بین مراکز ذیربط و تبادل تجارب ، اطلاعات و بهره برداری از توانمندی های علمی و تخصصی و امکانات طرفین از جمله الزامات امضاء این تفاهم نامه به شمار می رود.

منبع: وبدا
نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org