زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1400/8/23 - رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:

زنجان جزو سه استان برتر در امر واکسیناسیون است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: این استان جزو سه استان برتر در امر واکسیناسیون است و ۸۸ درصد واجدان شرایط دز اول را تزریق کرده‌اند.
زنجان جزو سه استان برتر در امر واکسیناسیون است
پرویز خالقی، فرماندار زنجان در جلسه ستاد کرونا شهرستان زنجان با بیان اینکه امکانات فرمانداری تنها از آن فرمانداری نیست، اظهار کرد: خوشبختانه وزارت کشور و استانداری با اختصاص هتل سپهر به بیماران کرونایی در این امر پیش قدم بودند.

وی با اشاره به اینکه در امر واکسیناسیون عمومی راهکار تشویقی جایگزین راهکارهای سلبی شود، ادامه داد: کاهش خودروها در طرح بیماریابی به دلیل برنامه‌های اعمالی از تهران بود و باید با قدرت از قبل پای کار باشیم.

خالقی بر استفاده از ظرفیت افراد صاحب نفوذ و مقبول بر رعایت بیش از پیش پروتکل‌ها تاکید کرد.

در ادامه پرویز قزلباش، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه عادی انگاری هزینه سنگینی به شهروندان تحمیل می‌کند، گفت: استان زنجان جزو سه استان برتر در امر واکسیناسیون است و ۸۸ درصد واجدان شرایط دز اول را تزریق کرده‌اند.

قزلباش با اظهار اینکه هنوز با هدف نهایی و واکسیناسیون بیش از ۸۶ درصد جامعه فاصله داریم، اظهار کرد: استان زنجان در وضعیت فعلی با ۲۰۰ نفر بستری کرونایی با مشکلاتی مواجه است که با اوج‌گیری موج ششم این نگرانی دو چندان می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه در طرح شهید سلیمانی و بیماریابی به ازای هر نفر ۱۱ تا ۱۲ پیگیری می‌شد که متأسفانه امروز با عادی انگاری و کاهش نظارت‌ها بیماریابی به شش نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه مشکلات جدی برای بازگشایی مدارس وجود دارد و نباید برای بازگشایی عجله کنیم، افزود: خوابگاه دانشجویان و اسکان چندین دانشجو در یک محل مشکل جدی‌تری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

منبع: ایمنا
نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org