زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/7/29 - رییس سازمان نظام پزشکی استان زنجان:

خدمت رسانی تنها بیمارستان خصوصی زنجان در گرو نگاه ویژه استانی است

رییس سازمان نظام پزشکی استان زنجان با اشاره به مشکلات تنها بیمارستان خصوصی زنجان گفت: امیدواریم استاندار جدید این استان با نگاه ویژه نسبت به رفع مشکلات این بیمارستان اقدام کند تا این مرکز درمانی حفظ شده و به خدمت رسانی خود ادامه دهد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
دکتر محمد محرمی شامگاه چهارشنبه در دیدار اعضای جدید سازمان نظام پزشکی استان با استاندار زنجان با اشاره به مسایل بیمارستان خصوصی بهمن زنجان افزود: سیاستگزاران استان نسبت به این موضوع حساسیت خاصی داشته باشند تا این بیمارستان دچار مشکل جدی نشود و همچنان به خدمت رسانی خود ادامه دهد.

وی اضافه کرد: این بیمارستان همچنان در اختیار هیات تفریق بوده و بصورتی مدیریت می‌شود که بحرانی در مدیریت آن ایجاد نشود و این در حالی است که همین بیمارستان در بحران کرونا و حوزه سلامت کمک حال دانشگاه علوم پزشکی بود.

محرمی با بیان اینکه سازمان نظام پزشکی استان زنجان ۱۷ عضو هیات‌مدیره دارد که در قالب چند معاونت فعالیت می‌کند، ادامه داد: هیات‌های بدوی یک و ۲ و هیات تجدید نظر در قالب دادسرای انتظامی به شکوائیه همکاران پروانه‌دار سازمان رسیدگی می‌کنند و در کنار آن معاونت‌ها نیز وظایف خود را ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه ماه مهر رویدادهای مختلفی را در خود جای داده است، گفت: در این رابطه سازمان‌های مردم نهاد نیز با توجه به حیطه کاری خود فعالیت هایی را انجام می دهند.

رییس شورای هماهنگی استان زنجان با اشاره به هفته ملی بانوان اظهار داشت: توجه سیاستگزاران و سیاستمداران به سلامت جسمی و روحی معطوف باشد و ا قدامات لازم را مورد توجه دهند.

این مسوول به تهیه سند توسعه امور بانوان زنجانی اشاره کرد و گفت: امیدواریم این سند بیش از گذشته عملیاتی و اجرایی شود و از طرفی باید سندهای توسعه امنیت غذایی و کرامت سالمندان تهیه و جایگاه آنها مشخص شود.

رییس  سازمان نظام پزشکی استان زنجان گفت: به لحاظ رسالت و ظرفیت های سازمان نظام پزشکی انتظار بر این است که عضویت سازمان نظام پزشکی در ستاد استانی کرونا، ستاد تسهیلات و سفرهای نوروزی، سفرهای استانی، مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و گردشگری و کارگروه های بهداشت پسماند استان تسهیل شود.

وی یادآوری کرد: همچنین عضویت سازمان نظام پزشکی در شورای سیاستگذاری سلامت صداوسیما نیز مورد انتظار است تا از انتشار مطالب و باورهای غلط در حوزه سلامت بتوانیم جلوگیری کنیم.  

وی اتصال اتوماسیون سازمان نظام پزشکی به شبکه دولت را از دیگر خواسته های این سازمان بیان کرد و گفت: در هفته کاهش بلایای طبیعی دوره تقویت مربی بحران برای نخستین بار با همکاری بین بخشی برگزار خواهد شد.

محرمی خاطرنشان کرد: نقش سوپر وایزر اجتماعی در سازمانها مشاهده نمی شود که از ابعاد مختلف نتایج مثبتی دارد و این مهم جزو برنامه های این سازمان است.

این مسوول تصریح کرد: ساختمان ستاد مرکزی نظام پزشکی و شورای استان در زمینی به مساحت یک‌هزارو ۴۱۰ مترمربع و زیربنای یک‌هزارو ۸۱۰  مترمربع در چهار طبقه واقع در گاوازنگ احداث خواهد شد.

به گزارش ایرنا، در پایان این دیدار، اعتبارنامه اعضای جدید هیات نظام پزشکی استان توسط استاندار زنجان اعطا شد./ ایرنا

 
 

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org