زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/5/5 -

نتایج مسابقه بزرگ پیامکی هفته تامین اجتماعی مدیریت درمان استان زنجان

دکتر علی محمدی مدیر درمان استان زنجان از اعلام نتایج و شماره تلفن همراه برندگان مسابقه بزرگ پیامکی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان خبر داد.
نتایج مسابقه بزرگ پیامکی هفته تامین اجتماعی مدیریت درمان استان زنجان
به گزارش سایت زنجان دکتر علی محمدی مدیر درمان استان زنجان از اعلام نتایج  و شماره تلفن همراه برندگان مسابقه بزرگ پیامکی مدیریت درمان استان زنجان خبر داد.
مدیر درمان استان زنجان با اعلام این خبر افزود این مسابقه در راستای آشنایی بیمه شدگان سازمان و عموم مردم عزیز زنجان با سامانه ها و درگاههای الکترونیکی خدمات سازمان تامین اجتماعی برگزار گردید.
وی با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی بعنوان گسترده ترین نهاد در عرصه بیمه های اجتماعی در کشور است گفت در شرایط کنونی و شیوع موج دوم همه گیری کرونا ،  بهترین راهکار ، استفاده عموم مردم  از خدمات الکترونیکی سازمان است که هم از لحاظ زمانی ، سرعت عمل بالاتری دارد و هم از لحاظ هرینه ای مقرون بصرفه و از همه مهمتر ، پیشگیری از ابتلا به بیماری کروناست.
دکتر محمدی با بیان اینکه قریب به 700 نفر در این مسابقه شرکت کرده اند تصریح کرد امروز پس از انجام قرعه کشی  ، رقم آخر شماره تلفن همراه برندگان بشرح ذیل اعلام میگردد تا برندگان با مراجعه به روابط عمومی مدیریت درمان  ، نسبت به دریافت هدایا ، اقدام کنند0
مدیر درمان استان زنجان همچنین اعلام کرد به نفرات خوش شانس این مسابقه ، حواله خرید از فروشگاههای سطح شهر تحویل میگردد و این حواله ها تا 15 شهریور ماه سالجاری ، دارای اعتبار خواهند بود.
این مقام مسئول پاسخ صحیح مسابقه را سامانه USSD با کد دستوری # 1420* 4* اعلام کرد و افزود در این سامانه بیمه شدگان تامین اجتماعی میتوانند اعتبار دفترچه های درمانی، استعلام ها، خدمات بیمه ای و درمانی، نوبت دهی مراکز درمانی، شعب و کارگزاریها، قوانین ، پرسش و پاسخ و معرفی سازمان تامین اجتماعی را بدست آورده و از خدمات متنوع آن بصورت کاملا رایگان بهره مند شوند.
گفتنی است برندگان میتوانند با در دست داشتن اصل و کپی کارت ملی ، در ساعات اداری با شماره تلفن 33421200 هماهنگی و جهت اخذ هدایا ، به مدیریت درمان استان زنجان واقع در چهاراره دانشسرا ، ساختمان حکیم هیدجی ، روابط عمومی مدیریت درمان مراجعه نمایند.
برندگان خوش شانس مسابقه بشرح ذیل میباشند.
1- شماره تلفن همراه    8343......0919
2- شماره تلفن همراه 3044...... 0936
3- شماره تلفن همراه  0764...... 0912
4- شماره تلفن همراه  4924......0919
5- شماره تلفن همراه  3064.....0919
6- شماره تلفن همراه  0955 ......0933
7- شماره تلفن همراه  2375..... 0919
8- شماره تلفن همراه  2389 .... 0919
9- شماره تلفن همراه  5085 ..... 0912
10- شماره تلفن همراه  0481 .... 0912

در پایان از مشارکت عموم شرکت کنندگان در این مسابقه قدردانی بعمل می آید.
نظرات شما:
اخبار اداره کل تامین اجتماعی استان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org