زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/5/5 - مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان :

هزینه پاکسازی محل از نخاله های ساختمانی از فرد خاطی اخذ می شود

مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان گفت: هزینه پاکسازی محل از نخاله های ساختمانی از فرد خاطی که مرتکب به این اقدام شده است اخذ می‌شود.

بیوک شامی اظهار کرد: گشت های  مدیریت پسماند در حال فعالیت هستند و در صورت مشاهده تخلیه نخاله‌های ساختمانی در مناطق ممنوعه یا خاک برداری و خاک ریزی غیر مجاز نخاله های ساختمانی فرد خاطی را مکلف به پاکسازی محل مذکور می کنند.

هزینه پاکسازی محل از نخاله های ساختمانی از فرد خاطی اخذ می شود
 اخبار زنجان- مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان گفت: هزینه پاکسازی محل از نخاله های ساختمانی از فرد خاطی که مرتکب به این اقدام شده است اخذ می‌شود.

بیوک شامی در گفت و گو با خبرنگار« پایگاه خبری تحلیلی پیام ملّت» اظهار کرد: گشت مدیریت پسماند در حال فعالیت هستند و در صورت مشاهده تخلیه نخاله‌های ساختمانی در مناطق ممنوعه یا خاک برداری و خاک ریزی غیر مجاز نخاله های ساختمانی فرد خاطی را مکلف به پاکسازی محل مذکور می کنند.

وی افزود: در صورتی که فرد خاطی به ماشین آلات جهت پاکسازی نخاله های ساختمانی دسترسی نداشته باشد شهرداری خود اقدام به جمع آوری نخاله های ساختمانی می کند و هزینه این پاکسازی را از فرد خاطی طلب می کند.

مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان از به کار گرفتن نخاله های ساختمانی مطلوب در فضای سبز و بستر سازی معابر خبر داد و گفت: در صورتی که خاک این نخاله های ساختمانی از نوع ۴ و ۵ و غیر قابل استفاده باشد در سایت مشخص شده‌ای تخلیه می شود.

شامی با بیان اینکه سایت تخلیه نخاله ساختمانی فوق در کیلومتر ۲ جاده بیجار قرار دارد ادامه داد: زمین این سایت از سوی از سازمان مسکن و شهرسازی اختصاص داده شده است.

وی با اعلام اینکه گشت شهری مدیریت پسماند مشغول به فعالیت هستند و در صورت مشاهده تخلف مراتب را به مدیریت پسماند گزارش می دهند تاکید کرد: گشت مدیریت پسماند به محل مراجعه کرده و از آن محل بازدید به عمل آورده و پس از آن موضوع به مراجع قانونی گزارش داده می شود./

منبع /پیام ملت 
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org