زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/5/5 - مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان :

هزینه پاکسازی محل از نخاله های ساختمانی از فرد خاطی اخذ می شود

مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان گفت: هزینه پاکسازی محل از نخاله های ساختمانی از فرد خاطی که مرتکب به این اقدام شده است اخذ می‌شود.

بیوک شامی اظهار کرد: گشت های  مدیریت پسماند در حال فعالیت هستند و در صورت مشاهده تخلیه نخاله‌های ساختمانی در مناطق ممنوعه یا خاک برداری و خاک ریزی غیر مجاز نخاله های ساختمانی فرد خاطی را مکلف به پاکسازی محل مذکور می کنند.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 اخبار زنجان- مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان گفت: هزینه پاکسازی محل از نخاله های ساختمانی از فرد خاطی که مرتکب به این اقدام شده است اخذ می‌شود.

بیوک شامی در گفت و گو با خبرنگار« پایگاه خبری تحلیلی پیام ملّت» اظهار کرد: گشت مدیریت پسماند در حال فعالیت هستند و در صورت مشاهده تخلیه نخاله‌های ساختمانی در مناطق ممنوعه یا خاک برداری و خاک ریزی غیر مجاز نخاله های ساختمانی فرد خاطی را مکلف به پاکسازی محل مذکور می کنند.

وی افزود: در صورتی که فرد خاطی به ماشین آلات جهت پاکسازی نخاله های ساختمانی دسترسی نداشته باشد شهرداری خود اقدام به جمع آوری نخاله های ساختمانی می کند و هزینه این پاکسازی را از فرد خاطی طلب می کند.

مدیر خدمات شهری شهرداری زنجان از به کار گرفتن نخاله های ساختمانی مطلوب در فضای سبز و بستر سازی معابر خبر داد و گفت: در صورتی که خاک این نخاله های ساختمانی از نوع ۴ و ۵ و غیر قابل استفاده باشد در سایت مشخص شده‌ای تخلیه می شود.

شامی با بیان اینکه سایت تخلیه نخاله ساختمانی فوق در کیلومتر ۲ جاده بیجار قرار دارد ادامه داد: زمین این سایت از سوی از سازمان مسکن و شهرسازی اختصاص داده شده است.

وی با اعلام اینکه گشت شهری مدیریت پسماند مشغول به فعالیت هستند و در صورت مشاهده تخلف مراتب را به مدیریت پسماند گزارش می دهند تاکید کرد: گشت مدیریت پسماند به محل مراجعه کرده و از آن محل بازدید به عمل آورده و پس از آن موضوع به مراجع قانونی گزارش داده می شود./

منبع /پیام ملت 
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org