زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/7/22 - رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان خبر داد

برگزاری مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در زنجان

رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان گفت: مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان اواخر مهرماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
کامران جعفری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان، اظهار کرد: مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران اواخر مهرماه در جهاددانشگاهی زنجان برگزار می‌شود.

وی افزود: طبق سنوات گذشته و به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی زنجان، مرحله مقدماتی استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان زنجان و با حضور تیم‌های ثبت‌نام‌کننده از همه مراکز آموزش عالی استان هفته آخر مهر ماه برگزار خواهد شد و تا نیمه نخست آبان ماه ادامه خواهد داشت.

جعفری با تأکید بر اینکه براساس شعار همیشگی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، این مسابقات همواره فرصتی برای یادگیری بوده است، افزود: در این مسابقات، دانشجویان می‌آموزند که قدرت تحمل دیدگاه مخالف را داشته باشند. اصول یک بحث منطقی، عقلانی و مبتنی بر استدلال را فرامی‌گیرند و می‌آموزند که چگونه در عین رعایت اخلاق و پرهیز از توهین به مخالف و احترام به آراء و نظرات مخالف، دیدگاه خود را پیش ببرند.

لازم به ذکر است در مرحله استانی نهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران که با مشارکت ۲۸ واحد جهاددانشگاهی و با حضور ۲۶۲ تیم دانشجویی در سراسر کشور در سال گذشته برگزار شد، جهاددانشگاهی واحد زنجان به همراه چهارمحال و بختیاری به‌عنوان واحدهای برگزارکننده برتر این دوره از مسابقات معرفی شد./ایسنا
نظرات شما:
اخبار جهاد دانشگاهی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org