زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1399/5/4 - قدردانی استاندار زنجان از فعالیت های کادر درمان تامین اجتماعی استان

بیش از 70درصد تخت های بیمارستان های تامین اجتماعی به بیماران کرونایی اختصاص یافته است

 دکتر علی محمدی مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان به اتفاق مسعود علیاری مدیر کل تامین اجتماعی استان جهت تشریح اقدمات سازمان در استان در حوزه های مختلف با استاندار زنجان دیدار و گفتگو کردند.
استاندار زنجان در این دیدار، از فعالیتها، اقدامات و تلاش های شبانه روزی و بی وقفه کادر درمان در زمینه خدمت رسانی به بیماران کرونایی تشکر و تقدیر کرد.
بیش از 70درصد تخت های بیمارستان های تامین اجتماعی  به بیماران کرونایی اختصاص یافته است
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علی محمدی مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان به اتفاق مسعود علیاری مدیر کل تامین اجتماعی استان جهت تشریح اقدمات سازمان در استان در حوزه های مختلف با استاندار زنجان دیدار و گفتگو کردند.
استاندار زنجان در این دیدار، از فعالیتها، اقدامات و تلاش های شبانه روزی و بی وقفه کادر درمان در زمینه خدمت رسانی به بیماران کرونایی تشکر و تقدیر کرد.
مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان در ادامه به تشریح خدمات و اقدامات و دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی در حوزه درمان و در سطح استان زنجان پرداخت و گفت: بیش از 70درصد تخت های بیمارستان های تامین اجتماعی هم اکنون در شرایط بحرانی به بیماران کرونایی اختصاص یافته است.
وی با بیان آمار بستری شدگان طی سال 98 اشاره کرد و افزود: بیش از 18 هزا و 250 بیمار در سال 98 در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
دکتر محمدی تصریح کرد: در بیمارستان های تامین اجتماعی اعمال جراحی بزرگ و کوچک قابل انجام میباشد که در سال 98 بیش از 7365 مورد اعمال جراحی در دو بیمارستان های تامین اجتماعی استان زنجان به وقوع پیوسته است.
وی به سایت زنان و زایمان بیمارستان های تامین اجتماعی نیز پرداخت و گفت: از آنجائی که کلیه خدمات برای بیمه شدگان اجباری این سازمان در تمامی بیمارستان های تامین اجتماعی سراسر کشور بصورت کاملا رایگان است، از اینرو تمایل بیمه شدگان برای استفاده از خدمات زنان و زایمان در این مراکز بیشتر است به طوریکه در سال گذشته بیش از 3773 نوزاد در مراکز درمانی تامین اجتماعی زنجان چشم به جهان گشوده اند که از این تعداد بیش از 2000 نوزاد زنجانی در آب و لیبر در آب متولد شده اند.
مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان افزایش جمعیت سالمندی را مشکل اساسی دولتهای آینده خواند و گفت: در کلیه مراکز خدمت رسانی در سازمان طرح تکریم سالمندان و پیشکسوتان از سالهای قبل اجرایی می شود و در این رابطه بیش از 164 هزار و 700 بیمار سالمند در سال 98 توانستند از طرح ویزیت بیماران بدون نوبت بهره مند شوند که در مقایسه با سال 97 بیش از 15% افزایش مراجعین سالمند را نشان می دهد.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org