زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/6/21 - مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان

پروژه‌های مسکن ملی با مشکل تامین میلگرد روبرو هستند

دلالان قیمت میلگرد را به 2 برابر افزایش دادند
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، قیمت میلگرد را مشکل فعلی طرح اقدام ملی مسکن بیان کرد و گفت: قیمت واقعی هر کیلوگرم میلگرد، کمتر از 10 هزار تومان است در حالی که این میزان با دلالی به 20 هزار تومان رسیده است.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مسعود بیات‌منش اظهار داشت: پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن در زنجان فعال است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی در خصوص مشکل تامین سیمان برای پروژه‌ها خاطرنشان کرد: مشکلاتی در تامین سیمان برای ادامه احداث پروژه‌ها وجود داشت اما رفته‌رفته این مشکل حل می‌شود.

بیات‌منش، قیمت میلگرد را مشکل فعلی طرح اقدام ملی مسکن بیان کرد و گفت: قیمت واقعی هر کیلوگرم میلگرد، کمتر از 10 هزار تومان است در حالی که این میزان با دلالی به 20 هزار تومان رسیده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ابراز کرد: امیدواریم افزایش قیمت میلگرد با ورود جدی دستگاه‌های نظارتی و تعزیرات حکومتی و با تدابیر سازمان صمت، مرتفع شده و به قیمت واقعی خود برگردد تا هزینه‌های ساخت واحدهای مسکن ملی نیز بالا نرود.

وی، تعداد پروژه‌های مسکن ملی در استان زنجان را بیش از ۱۵ هزار واحد برشمرد و اظهار کرد: 9 درصد واحدهای طرح اقدام ملی مسکن کشور در استان زنجان بوده و زمین مورد نیاز برای ساخت تمام این واحدها تامین شده است.

بیات‌منش با اشاره به دریافت آورده نقدی از متقاضیان خاطرنشان کرد: تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن با تصویب شورای پول و اعتبار به 250 میلیون تومان افزایش یافت و تسهیلات بعد از دریافت قسط سوم از متقاضیان، کارسازی می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان در خصوص نحوه دریافت هزینه زمین از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن گفت: زمین‌ها به 2 صورت در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

وی اظهار کرد: بخشی از زمین‌ها به صورت رایگان و ۹۹ ساله و بخشی دیگر نیز به صورت فروش اقساطی و با قیمت کارشناسی روز در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

بیات‌منش با بیان اینکه متقاضیان ۱۰ سال فرصت برای پرداخت قیمت زمین واحدها دارند، خاطرنشان کرد: دریافت هزینه زمین به صورت اقساطی و 2 سال بعد از ساخت واحدها آغاز شده و طی 8 سال از متقاضیان دریافت خواهد شد.

منبع: موج رسا
نظرات شما:
اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org