زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/6/20 -

اعطای تسهیلات به مجتمع‌های گردشگری زنجان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان گفت: طبق تصمیم گرفته شده تسهیلات به چهار پروژه جهش تولید در حوزه گردشگری شامل پروژه الماس غرب، مجتمع گردشگری ملل، مجتمع گردشگری پاسارگاد و مجتمع گردشگری جزلاندشت در شهرستان‌های زنجان، ابهر و طارم اعطا خواهد شد.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
امیر ارجمند اظهار کرد: برای توسعه صنایع‌دستی استان باید از دانش و دستاوردهای روز استفاده شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر 9 هزار کارگاه فعال در استان زنجان وجود دارد، تصریح کرد: با رفع موانع موجود بر سر راه این تولیدکنندگان، شاهد رشد اقتصاد و اشتغال بیشتر تا پایان سال جاری در این استان باشیم.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری بیان کرد: با توجه به این شعار باید به محصولات صنایع‌دستی استان توجه ویژه‌ای صورت گیرد و باید برای بازاریابی و فروش تولیدات صنایع‌دستی زنجان در بازارهای داخلی و خارجی برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود.

ارجمند تصریح کرد: کارگاه‌های کوچک صنایع‌دستی در ایجاد اشتغال، تولید، فراهم کردن بستر مناسب برای نوآوری و افزایش صادرات نقش مهمی دارند. ازآنجایی‌که این کارگاه‌های صنایع‌دستی انعطاف‌پذیری بالایی دارند کارآفرینی و خلاقیت بیشتری در آنها صورت می‌گیرد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان با بیان اینکه در بخش گردشگری نیز حمایت لازم از فعالان صورت می‌گیرد، گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران و فراهم کردن زمینه فعالیت بدون دغدغه آن‌ها، یک اولویت مهم معاونت گردشگری و سرمایه گذاری استان است و باید اطمینان خاطر در این افراد برای سرمایه‌گذاری در زنجان ایجاد شود.

وی تصریح کرد: طبق تصمیم گرفته شده تسهیلات به چهار پروژه جهش تولید در حوزه گردشگری شامل پروژه الماس غرب، مجتمع گردشگری ملل، مجتمع گردشگری پاسارگاد و مجتمع گردشگری جزلاندشت در شهرستان‌های زنجان، ابهر و طارم اعطا خواهد شد.

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org