زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/6/13 -

آغاز عملیات گازرسانی به 18 روستای زنجان

در گرامیداشت یادواره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان؛ عملیات گازرسانی به ۱۸ روستای استان زنجان با حضور استاندار آغاز شد.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ در این مراسم که با حضور استاندار، امام جمعه و فرماندار شهرستان خدابنده، مدیرعامل شرکت گاز استان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار و به صورت نمادین در روستای باش قشلاق خدابنده کلنگ زنی شد؛ موسی احمدلو از اختصاص بیش از ۳۹ میلیارد و۱۹۰میلیون تومان اعتبار؛ برای اجرای این طرح های گازرسانی در استان خبر داد.

وی افزود: با بهره برداری از طرح های گازرسانی به ۱۸روستای استان زنجان، ۹۱۶ خانوار روستایی در شهرستان های ابهر، خدابنده و ایجرود به شبکه گاز کشور متصل می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ابراز داشت: گازرسانی به این روستاها با اجرای نزدیک به ۱۱۶ کیلومتر شبکه فولای، تغذیه و پلی اتیلن؛ با قابلیت نصب یک هزار و ۱۲۴ انشعاب انجام می شود.

مهندس احمدلو با اشاره به بهره مندی ۶۰۲ روستای استان از نعمت گاز طبیعی؛ تصریح کرد: در حال حاضر 88/4 درصد خانوارهای روستایی استان زنجان بهره مند از نعمت گاز طبیعی هستند، که با برنامه ریزی های صورت گرفته، تا پایان سال۱۴۰۰ نفوذ گازرسانی در استان به 98/30 درصد می رسد.

وی افزود: شرکت گاز استان زنجان افتخار دارد که با ادامه روند رو به رشد خود برای توسعه گازرسانی به نقاط مختلف استان، سبب ایجاد زیرساخت‌های اقتصادی، اشتغالزایی،حفظ محیط زیست و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها و توسعه و رفاه مردم شده است.
نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org