زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/6/7 -

بهره برداری از پروژه سیستم DCS بخش ۴۰۰ كیلوولت پست نیروگاه سلطانیه در هفته دولت

در هفته دولت دکتر حقیقی استاندار زنجان به همراه امام جمعه و فرماندار شهرستان سلطانیه،  پروژه اجرای سیستم  DCSبخش ۴۰۰ کیلوولت نیروگاه سلطانیه وسه پروژه دیگر شرکت برق منطقه ای زنجان را افتتاح کرد. 
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای زنجان، دکتر حقیقی استاندار زنجان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنروبزرگداشت هفته دولت در سخنان خود به مجموعه پروژه هایی که در هفته دولت سال جاری در استان زنجان افتتاح می‌شود اشاره کرد و گفت: ۴۵۰ پروژه با مبلغ ۱۷۴۸ میلیارد تومان با فرصت شغلی ۱۵۸۱ نفر در این استان افتتاح می‌شود که از این پروژه ها ۳۵ پروژه در شهرستان سلطانیه افتتاح می‌شود. 

استاندار زنجان در این افتتاح به نکات مهمی اشاره کرد و افزود از سال ۹۷ با هدف گذاری از کمیت پروژه های تعریف شده کاسته شده و به کیفیت آنها اضافه گردیده است تعداد پروژه‌ها نسبت به سال گذشته به ۵۲ درصد کاهش و مبلغ آنها ۱۴ درصد افزایش پیدا کرد از این پروژه‌ها 71.3 درصد توسط بخش خصوصی افتتاح می‌شود که این نشان‌دهنده وجود بستر لازم برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی باشد. 
دکتر حقیقی به پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی آریان اشاره کرد و افزود ما امیدواریم و پیگیر راه اندازی بخش بخار نیروگاه هستیم. 

استاندار زنجان درپایان سخنان خود از مدیران و کارشناسان صنعت برق قدردانی ویژه کرد و افزود: امسال صنعت برق با روزهای سختی درگیر بود و با تلاش وهمت خود تلاش کرد تا باکمترین آسیب به شهروندان ،این روز ها را پشت سر بگذارد و ما قدردان تک‌تک زحمات ایشان هستیم.

مهندس خلجی مدیر عامل  شرکت برق منطقه ای زنجان نیز در این مراسم، طی گزارشی در خصوص وضعیت شرکت برق منطقه ای زنجان گفت :  این شرکت 9 نیروگاه مقیاس کوچک با مجموعه ۶۳ مگاوات و 2 نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 7.1 مگاوات را در حال بهره برداری دارد وی در ادامه  گفت: اکنون ۵۵ پست انتقال و فوق توزیع  که با  مجموع  ۵۷۷ مگاوات آمپر  تعیین کننده بار شبکه فوق توزیع ما میباشد در حال بهره برداری داریم. خوشبختانه از لحاظ شرایط شبکه وضعیت خوبی داریم و امیدواریم با برنامه ریزی، بر مشکلاتی که امسال گریبانگیر صنعت برق بود  فائق آمده و شرایط بهتری داشته باشیم. 
مهندس خلجی در تشریح اجرای  پروژه سیستم Dcs بخش 400 کیلوولت پست نیروگاه سلطانیه گفت این سیستم   تبدیل سیستم کنترل حفاظت پست ۴۰۰ کیلوولت نیروگاه به جدیدترین سیستم کنترل حفاظت مانیتورینگ است.

شایان ذکر است پروژه یاد شده بهمراه سه پروژه دیگر این شرکت با اعتباری بالغ بر 370/286 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
نظرات شما:
اخبار شرکت برق منطقه‌ای زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org