زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/5/20 -

گاز زنجان 89 اشتراک رایگان گاز واگذار کرد

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از واگذاری۸۹ اشتراک رایگان گاز به مدد‌جویان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان در سال گذشته خبر داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو افزود: در سال گذشته ۴۴ انشعاب گاز رایگان برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)؛ ۲۱ انشعاب گاز به خانواده های تحت پوشش بهزیستی و ۱۹ انشعاب به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و ۵ انشعاب گاز به مساجد روستائی و حسینیه ها به صورت رایگان ارائه شده است.

وی اظهار داشت: این شرکت در راستای انجام وظایف قانونی و مسئولیت‌های اجتماعی، کمک به رفع محرومیت‌ های استان و توسعه متوازن نعمت گاز در جامعه این مهم را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اعلام اینکه این اقدام در تمامی ادارات گازرسانی استان انجام می شود، افزود: مدد‌جویان نهاد‌‌های حمایتی درصورتی که تا کنون از این امتیاز استفاده نکرده اند می توانند با دریافت معرفی‌نامه از نهاد مربوطه و ارائه آن به اداره گازمنطقه؛ در زمان اشتراک پذیری از این امتیاز فقط برای یکبار استفاده کنند.
نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org