زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/4/26 - مطابق با زمانبندی انجام شده؛

شرکت گاز زنجان 86 پروژه گازرسانی در دست اجرا دارد

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: امسال؛ مطابق با زمانبندی انجام شده ۸۶ پیمان فعال در زمینه گازرسانی به روستاها، صنایع، خط انتقال، اجرای حفرات و با محوریت زیست محیطی در دست اجراست.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو با اعلام اینکه برای اجرای این طرح ها؛ ۳۰۵ میلیارد تومان برآورد هزینه شده است؛ گفت: تا کنون ۱۴۸ میلیارد تومان برای اجرای این پروژه ها هزینه شده است.

 وی با بیان اینکه هم اکنون ۶۴ طرح گازرسانی به روستاهای استان در دست اجراست؛ افزود: با تکمیل عملیات اجرایی و بهره برداری از پروژه گارسانی به این تعداد روستا، ۵ هزار و ۵۲۶ خانوار روستایی استان زنجان تحت پوشش قرار می گیرند.

 مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان همچنین اعلام کرد: طرح گازرسانی به ۹۳ روستای استان در حال پیمان سپاری است و مجوز لازم دریافت شده است که با برآورد هزینه ۱۱۴میلیارد تومانی برای اجرای این طرح ها؛ ۵ هزار و ۳۹۴ خانوار روستایی دیگر؛ بهره مند از نعمت گاز می شوند. 

مهندس احمدلو با اشاره به اینکه در حال حاضر ۸۸/۴ درصد از خانوارهای روستایی استان به شبکه گاز کشور متصل است؛ تصریح کرد: با بهره برداری از پروژه های گازرسانی به روستاهای در دست اجرا و درحال پیمان سپاری؛ درصد بهره مندی خانوار روستایی استان  به ۹۷/۵ درصد می رسد.  
نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org