زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)

1400/4/26 - مطابق با زمانبندی انجام شده؛

شرکت گاز زنجان 86 پروژه گازرسانی در دست اجرا دارد

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: امسال؛ مطابق با زمانبندی انجام شده ۸۶ پیمان فعال در زمینه گازرسانی به روستاها، صنایع، خط انتقال، اجرای حفرات و با محوریت زیست محیطی در دست اجراست.

شرکت گاز زنجان 86 پروژه گازرسانی در دست اجرا دارد
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو با اعلام اینکه برای اجرای این طرح ها؛ ۳۰۵ میلیارد تومان برآورد هزینه شده است؛ گفت: تا کنون ۱۴۸ میلیارد تومان برای اجرای این پروژه ها هزینه شده است.

 وی با بیان اینکه هم اکنون ۶۴ طرح گازرسانی به روستاهای استان در دست اجراست؛ افزود: با تکمیل عملیات اجرایی و بهره برداری از پروژه گارسانی به این تعداد روستا، ۵ هزار و ۵۲۶ خانوار روستایی استان زنجان تحت پوشش قرار می گیرند.

 مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان همچنین اعلام کرد: طرح گازرسانی به ۹۳ روستای استان در حال پیمان سپاری است و مجوز لازم دریافت شده است که با برآورد هزینه ۱۱۴میلیارد تومانی برای اجرای این طرح ها؛ ۵ هزار و ۳۹۴ خانوار روستایی دیگر؛ بهره مند از نعمت گاز می شوند. 

مهندس احمدلو با اشاره به اینکه در حال حاضر ۸۸/۴ درصد از خانوارهای روستایی استان به شبکه گاز کشور متصل است؛ تصریح کرد: با بهره برداری از پروژه های گازرسانی به روستاهای در دست اجرا و درحال پیمان سپاری؛ درصد بهره مندی خانوار روستایی استان  به ۹۷/۵ درصد می رسد.  
نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org