زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1400/4/23 -

نخستین جشنواره سلامت و رسانه در زنجان برگزار می شود

دبیر و مسوول دبیرخانه جشنواره استانی سلامت و رسانه گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته نخستین جشنواره استانی سلامت و رسانه با هدف زمینه سازی تقویت و توسعه تعامل برای ارتقای سطح سلامت مردم و اجتماعی سازی سلامت طی مرداد امسال برگزار می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
دکتر مصطفی محمدی افزود: این جشنواره در نظر دارد تا با تقویت کار تخصصی و حرفه ای و استفاده از ظرفیت عظیم و بی بدیل اصحاب رسانه در بخش رسانه‌های دیجیتال، مکتوب، خبرگزاری‌ها طی 2 سال گذشته در هفت محور با رقابت سالم را برگزار کند.  

وی اهداف جشنواره را ایجاد وحدت، همدلی، همفکری و هم افزایی بین خادمین نظام سلامت و اصحاب فرهیخته رسانه عنوان کرد و اظهار داشت: اعتماد سازی و امید آفرینی عمومی نسبت به حوزه سلامت به عنوان سرمایه اجتماعی و ضرورت اساسی و پیش نیاز مهم برای فرهنگ سازی و ارتقای سطح سلامت جامعه، ارتقای سطح سواد و مهارت عمومی در حوزه سلامت، ارتقای سواد رسانه و رجوع به رسانه های مرجع و منابع موثق را از دیگر اهداف جشنواره است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان ادامه داد: اقناع سازی، فرهنگ سازی و اصلاح رفتارهای فردی و اجتماعی مردم در حوزه سلامت، اجتماعی سازی سلامت و افزایش مشارکت های عمومی و همراهی و همکاری همه دستگاه های اجرایی و مردم با حوزه سلامت در راستای اجتماعی سازی سلامت از دیگر اهداف این جشنواره است.

وی اظهار داشت: بخش های این جشنواره شامل خبر، گزارش، عکس، مصاحبه، تیتر، مقاله، یادداشت و سرمقاله و طراحی گرافیک (تایپوگرافی، اینفوگرافی، صفحه آرایی، دیزاین و...) است که اصحاب رسانه استانی می توانند در بخش های یاد شده شرکت کنند.

محمدی با اشاره به اینکه آثار تولیدی در فاصله زمانی ۱/۴/۱۳۹۸ تا ۳۱/۴/۱۴۰۰ در یکی از نشریات استانی، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان و نشریات سراسری (ویژه استانی) منتشر شده باشد افزود: در آثار ارسالی باید نام دقیق صاحب اثر در صفحه منتشره قید شده باشد، "افرادی که آثار آنها با نام مستعار و کد ثبت می شود باید دارای تاییدیه مدیر مسوول رسانه استانی و یا سراسری باشند".

دبیر این جشنواره ادامه داد: رسانه های شرکت کننده باید دارای مجوز فعالیت باشند و از طرفی هر متقاضی می تواند در سه بخش و با ۳ اثر در هر بخش شرکت کند.

وی در خصوص تعداد اعضای شرکت کننده در بخش‌های مختلف جشنواره نیز گفت: بر این اساس بیش از ۲۰ نفر شرکت کننده نفرات اول، دوم و سوم، بین ۱۰ تا ۲۰ نفر شرکت کننده نفرات اول و دوم و بین ۵ تا ۱۰ نفر شرکت کننده فقط یک نفر انتخاب خواهند شد و از طرفی آثار ارسالی کمتر از تعداد تعیین شده، در سایر بخش‌ها ادغام و یا حذف می شود.

این مسوول تاکید کرد: فقط آثاری پذیرفته می شود که در حوزه سلامت تولید و منتشر شده باشد و جوایز جشنواره برای نفر اول در هر رشته تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ۲۵ میلیون ریال، نفر دوم در هر رشته:لوح تقدیر و مبلغ ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم در هر رشته: لوح تقدیر و مبلغ ۱۵ میلیون ریال تعیین شده است.

محمدی با اشاره به نحوه بارگذاری و نحوه ارسال آثار نیز افزود: علاقه‌مندان می توانند برای بارگذاری آثار در سایت دانشگاه به آدرس http://Art.zums.ac.ir - zumsart۲۰۲۰@gmail.com مراجعه کنند و در صورت عدم موفقیت انجام این کار می توانند اصل آثار به دبیرخانه جشنواره سلامت و رسانه به آدرس جاده گاوازنگ، مرکز همایش های بین المللی روزبه، دبیرخانه اولین جشنواره استانی سلامت و رسانه تحویل دهند.

وی خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار یکم مرداد سال ۱۴۰۰ و زمان اختتامیه نیز بین ۲۰-۱۶ این ماه خواهد بود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با تاکید بر اینکه اهالی رسانه استانی برای شرکت در این جشنواره به مقررات عمومی آن توجه داشته باشند، ادامه داد: تکمیل فرم تقاضای شرکت در جشنواره و قبول تمام مقررات اعلام شده در سایت دانشگاه، مالکیت مادی و معنوی آثار برای شرکت کننده محفوظ خواهد بود، در غیر اینصورت، تمامی آثار حقوقی به عهده ارائه دهنده اثر بوده و دبیرخانه جشنواره هیچ گونه مسوولیتی در قبال این تخلف نخواهد داشت.

وی اضافه کرد: دبیرخانه جشنواره حق استفاده از آثار در رسانه های مکتوب و چاپی و اطلاع رسانی، تبلیغات فرهنگی و نمایش در داخل و خارج کشور را با ذکر نام حقیقی یا حقوقی خواهد داشت و از طرفی بعد از دریافت آثار در دبیرخانه جشنواره به هیچ عنوان امکان خارج کردن اثر مقدور نیست.

محمدی افزود: سرعت در انتقال مفاهیم، جذابیت در آگاهی بخشی و خلاقیت و نوآوری از ویژگی‌های اصلی آثار ارسالی بوده و این جشنواره به دنبال راهکار و آثاری است که با روش‌های حرفه ای و خلاقانه، خدمات، دستاوردها و پیام ها و مفاهیم حوزه سلامت و پیشگیری را به ساده‌ترین و نافذترین شکل ممکن نمایش دهند و جذابیت اثر از نظر ساختاری، خلاقیت در ایده‌پردازی و انتقال مفاهیم با کیفیت از اولویت بالایی برخوردار است.

وی اظهار داشت: تقاضای شرکت در جشنواره باید صرفا توسط نماینده قانونی رسانه تکمیل و به جشنواره ارسال و از طرفی به تمامی آثار پذیرفته شده، گواهی شرکت در جشنواره اعطا خواهد شد.

این مسوول یادآوری کرد: تلفن‌های تماس ۰۲۴۳۳۳۳۱۳۹۵، ۰۹۰۳۰۶۹۶۱۴۲ - ۰۹۱۲۱۴۱۷۴۴۰ برای پاسخگویی به سوالات و هماهنگی در نظر گرفته شده است.

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org