زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)

1400/4/23 -

ضریب نفوذ گاز در استان زنجان به 98/30 درصد می رسد

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده؛ ضریب نفوذ گاز در استان زنجان تا پایان سال ۱۴۰۰ به 98/30 درصد می رسد.
ضریب نفوذ گاز در استان زنجان به 98/30 درصد می رسد
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو با اعلام اینکه ضریب نفوذ گاز در استان تا پایان سال ۹۹ به 97/30 درصد رسیده است؛ از بهره مندی ۱۰۰ درصد خانوارهای شهری و 88/4 درصد از خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.

وی افزود: با اقدامات صورت گرفته؛ از ۴۲۶ هزار و ۱۸۴ واحد گازرسانی شده؛ در حال حاضر ۳۹۶ هزار و ۸۶۱ خانوار زنجانی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

مهندس احمدلو با بیان اینکه از ۹۱۱ روستای استان؛ ۶۰۲ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند، ابراز کرد: ۴۸ روستا با ۴ هزار و ۳۲۳ خانوار در دست اقدام و ۸۴ روستا با ۳ هزار و ۶۰۱ روستا نیز در دست طراحی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه شرکت گاز استان زنجان در مجموع ۳۶۹ هزار و ۴۰۰ مشترک؛ شامل ۳۶۸ هزار و ۳۶۷ مشترک جزء و یک هزار و ۳۳ مشترک عمده دارد؛ افزود: از این تعداد ۲۶۱ هزار ۵۴۲ مشترک شهری، ۱۰۷ هزار و ۸۵۸ مشترک روستایی است.

مهندس احمدلو اذعان کرد: به لحاظ نوع مصرف نیز شرکت گاز زنجان به ۳۳۷ هزار و ۹۸۲ مشترک خانگی و ۲۹ هزار و ۲۱۱ مصرف کننده تجاری، ۲ هزار و ۲۰۷ مصرف کننده صنعتی خدمات ارائه می کند.

وی با بیان اینکه در راستای حرکت در مسیر چشم انداز تدوین شده و اجرای پروژه های زیر ساختی گام بر می داریم؛ عنوان کرد: پیگیری اجرای پروژه های زیر ساختی بخش تولیدی و صنعتی، جایگزینی گاز طبیعی با سایر سوخت های میان تقطیر به منظور کمک به کاهش هزینه تمام شده در بخش تولید، پیگیری اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی در راستای توسعه گازرسانی، توسعه شبکه و تاسیسات گاز طبیعی در شهرهای استان، بهبود و توسعه خدمات قابل ارائه به مشترکین گاز و بهسازی زیر ساخت های ارائه خدمات با پیشبرد برنامه های GIS در حوزه های نقشه های خط سیر، موقعیت و کروکی انشعابات، نقشه های ازبیلت، و انجام مطالعات مهندسی، تعریف پروژه های مقاوم سازی خطوط و تاسیسات گازرسانی و پیگیری اجرای آنها متناسب با اعتبارات ابلاغی، مهمترین برنامه های عملیاتی گاز زنجان در سال ۱۴۰۰ است.
نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org