زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)
تعرفه گازبهای خانگی سال 1400 (کلیک کنید)

1400/4/19 -

از اول مرداد؛ ارائه خدمات حضوری گاز در زنجان ممنوع است

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از ارائه خدمات غیرحضوری به متقاضیان و مشترکین گاز طبیعی خبرداد و تاکید کرد: با ارائه خدمات الکترونیکی؛ شهروندان برای دریافت خدمات گاز؛ دیگر به ادارات مراجعه نکنند؛ چرا که از اول مرداد؛ ارائه خدماتِ حضوری ممنوع است.
 از اول مرداد؛ ارائه خدمات حضوری گاز در زنجان ممنوع است
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان موسی احمدلو با بیان اینکه مشترکین عزیز می توانند با نصب اپلیکیشن؛ از خدمات الکترونیکی این شرکت بهره مند شوند؛ ابراز کرد: با توجه به گسترش اقدامات انجام شده در حوزه دولت الکترونیک، مشترکین می توانند با ورود به سایت شرکت گاز استان زنجان، به آدرسwww.nigc-zanjan.ir نرم افزار اندرویدی این شرکت را دانلود و در صورت عدم دسترسی؛ به دفاتر پیشخوان خدمات مراجعه حضوری داشته باشند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ابراز داشت: اپلیکیشن گاز زنجان قابل ‌نصب بر روی گوشی‌های تلفن همراه بوده و مشترکین محترم می‌توانند برای دریافت خدمات الکترونیکی و امکانات خدماتی بیشتر، به آدرسzanjan.artadata.ir مراجعه کنند.

مهندس احمدلو اظهار کرد: این نرم افزار؛ خدماتی مانند اعلام کارکرد کنتور، آخرین پرداختی های قبوض، نمایش آخرین بدهی مشترک، قبوض صادره از طرف شرکت گاز، مدیریت شماره اشتراک، دریافت پیام خدمات انجام شده، تغییر شماره موبایل برای یک اشتراک و ارتباط با وب سایت سامانه خدمات الکترونیکی شرکت گاز استان زنجان را ارائه می دهد و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست.

وی افزود: در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و حفظ سلامت کارکنان و مراجعین و با در نظر گرفتن شیوه نامه ابلاغی شرکت ملی گاز و تصمیمات ستاد ملی مقابله با شیوع ویروس کرونا را از روزهای ابتدایی مواجهه با این ویروس خطرناک آغاز واقدامات پیشگیرانه و مراقبتی خود را با جدّیت و دقت در دستور کار قرار داده است.

مهندس احمدلو توجّه به موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی تا جای ممکن، اجرای الزامات کنترلی در زمینه بهداشت محیط، اختصاص تجهیزات حفاظت فردی من جمله ماسک، کنترل بهداشتی اماکن و در اختیار قرار دادن مواد ضد عفونی به مراجعان در کلیه ادارات تابعه شرکت گاز استان را از جمله این اقدامات بر شمرد و اعلام کرد: مراجعان و کارکنان از جمله گروه‌هایی هستند که در معرض خطر و ریسک بالا قرار دارند و از این رو، تا حدّ توان تلاش کرده‌ایم تا حمایت‌های لازم را از این عزیزان به عمل آوریم.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در پایان با تاکید بر پیگیری درخواست ها بصورت غیرحضوری؛ از مردم شریف استان خواست؛ برای دریافت خدمات گاز از مراجعه حضوری به ادارات شرکت گاز در سطح استان خودداری کنند.
نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org