زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1400/4/13 -

حمایت مالی و جانی گاز زنجان با پوشش بیمه حوادث مشترکین

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: درپی عمل به مسئولیت اجتماعی؛ همه مشترکین خانگی و تجاری؛ تحت پوشش بیمه حوادث قراردارند.
حمایت مالی و جانی گاز زنجان با پوشش بیمه حوادث مشترکین
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو افزود: بر اساس قرارداد منعقده بین شرکت ملی گاز ایران و بیمه تجارت نو در سال۱۴۰۰؛ همه مشترکین خانگیِ شهری و روستایی و همچنین مشترکین تجاری؛ تحت پوشش بیمه خسارت های مالی و جانی؛ اعم از فوت، نقص عضو، از کار افتادگیِ کلی و جرئی، هزینه های پزشکی و خسارت های ناشی از گاز طبیعی مانند حوادث انفجار، آتش سوزی و مسمومیت قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه امیدواریم برای هیچ یک از مشترکین عزیز حادثه‌ای اتفاق نیفتد، ابراز داشت: مشترکین محترم می توانند در صورت بروز هر گونه حادثه ی مرتبط با مصرف گاز طبیعی؛ سریعا به ۱۹۴ امداد گاز و یا نیروهای گازبان در روستاها اطلاع داده تا پس از انجام مقدمات قانونی؛ از این بیمه بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه به ازاء هر واحد مسکونی؛ ماهیانه مبلغ ۲۰۰۰ ریال از مشترکین خانگی شهری و از مشترکین خانگی روستایی مبلغ ۱۰۰۰ ریال در قبوض گاز اخذ می‌شود، عنوان کرد: ملاک محاسبه و تعیین حق بیمه مشترکین خانگی شهری و روستایی هر دوره براساس صورتحساب‌های مصرف کنندگان گاز طبیعی است.

مهندس احمدلو ادامه داد: حق بیمه هر واحد مشترک تجاری شهری؛ ماهیانه ۱۰۰۰۰ ریال و هر واحد مشترک تجاری روستایی نیز ۵۰۰۰ ریال است.

وی تصریح کرد:گاز زنجان به عنوان طرف اول قراردادو به عنوان نماینده مشترکین موظف است ظرف ۱۵ روزکاری بعد از اطلاع از وقوع حادثه آن را به شرکت بیمه اعلام کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اذعان داشت: برای فوت هر نفر در هر حادثه مبلغ۲ میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال به وارثین متوفی، نقص عضو و از کار افتادگی و هزینه‌های پزشکی برای هر نفر مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، غرامت پرداخت خواهد شد.

مهندس احمدلو در ادامه افزود: حداکثر تعهد پرداخت برای جبران هزینه‌ها و جبران خسارت مالی به واحد‌های مسکونی و مشاعات اشخاص ثالث در هر حادثه و به ازاء هر یک از موارد مذکور به عنوان یک واحد مستقل مبلغ ۵ میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال غرامت پرداخت خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: عدم تطابق وسایل گازسوز، سیستم لوله کشی، دودکش با استاندارد‌های مربوطه در واحد مسکونی مشترکین خانگی حادثه دیده که وفق قانون مشمول پرداخت حق بیمه هستند مانع بهره‌مندی از تسهیلات و پوشش بیمه‌ای نخواهد شد.

مهندس احمدلو با بیان اینکه ارائه نظریه پزشکی قانونی در خصوص علت فوت، نقص عضو و جراحات و همچنین ارائه نظریه سازمان آتش نشانی یا شرکت گاز مبنی بر تایید وقوع حادثه الزامی است، گفت: بیمه گر حداکثر۱۵ روز پس از دریافت مدارک مربوطه از اشخاص حادثه دیده ملزم به پرداخت غرامت خواهد بود.

گفتنی است که گاز زنجان تا ۱۲ تیرماه به ۳۶۹ هزار و۷۰۰ مشترک خانگی، تجاری و صنعتی خدمات ارائه می کند.
نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org