زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/4/10 - در سال گذشته انجام شد؛

پرداخت 1.745میلیارد تومان حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان زنجانی

باهدف کمک به توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های اشتغال حق بیمه بازنشستگی تأمین اجتماعی 884 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته پرداخت‌شده است
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان  بابیان اینکه راهبرد اصلی کمیته امداد در حوزه خدمت‌رسانی به جامعه هدف این نهاد توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای مددجویان تحت حمایت است، گفت :  به منظور توانمندسازی و زمینه‌سازی برای استقلال اقتصادی مددجویان تحت حمایت خدمات متنوعی به جامعه هدف این نهاد در طول سال ارائه می شود.

وی با اشاره به واریز حق بیمه بازنشستگی مجریان طرح‌های اشتغال و زنان سرپرست خانوار به عنوان یکی از خدمات اثرگذار این نهاد در حوزه توانمندسازی، افزود:  باهدف کمک به توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های اشتغال حق بیمه بازنشستگی تأمین اجتماعی 884 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته پرداخت‌شده است.

صفری با اشاره به اینکه حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان مشمول این طرح به‌صورت مستمر و در دوره‌های سه‌ماهه واریز می‌شود، ادامه داد : بیش از یک میلیارد و 745 میلیون تومان حق بیمه  بازنشستگی مددجویان تحت حمایت بهره مند از این خدمت، در طول سال گذشته  به حساب سازمان تأمین اجتماعی واریز شده است.

وی با بیان اینکه با ارائه این خدمت مددجویان مشمول و بهره مند از خدمات این نهاد در این بخش در یک بازه زمانی مشخص و برقراری مستمری تأمین اجتماعی از چرخه این نهاد خارج می شوند،‌ تصریح کرد: واریز حق بیمه تأمین اجتماعی زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال سرمایه گذاری برای آینده این خانواده ها بوده و  تلاش می کنیم با تقویت این خدمات فرآیند خدمت رسانی تا رسیدن این عزیزان به توانمندی  با رویکرد توانمندسازی به صورت هدفمندی استمرار می یابد.
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org