زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/4/9 - در جلسه کارگروه مسکن استان زنجان تاکید شد؛

رفع موانع تامین مصالح پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان در جلسه کارگروه مسکن استان احصاء دقیق میزان مصرف سیمان در پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن و نظارت مستمر بر توزیع آن را مورد تاکید قرار داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(زنجان)، جلسه کارگروه مسکن استان به ریاست مهرداد سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور نیازی مدیر دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری، بیات‌منش مدیرکل راه و شهرسازی استان، نماینده اداره صمت و مدیران عامل شرکت‌های سیمان خمسه و زنجان در سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی برگزار شد.

در این جلسه که با سه دستور کار ارایه گزارش کلی از پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن، بررسی تامین مصالح پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن (سیمان) و پیگیری اعمال تخفیفات هزینه‌های صدور پروانه‌های ساختمانی در پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن استان آغاز شد، هر یک از مدیران عامل کارخانه‌های سیمان خمسه و زنجان به بیان نقطه‌نظرات خود پرداخته و موانع و مشکلات پیش روی تولید سیمان مورد نیاز پروژه های اقدام مکلی مسکن را برشمردند.

در پایان جلسه، سلطانی ضمن جمع‌بندی موضوع، احصاء دقیق مصرف سیمان پروژه‌های طرح اقدام ملی استان و نظارت مستمر بر توزیع آن را مورد تاکید قرار داد و از طرح موضوع مشکل مصرف گاز و بر ق برای تولید سیمان در جلسه آتی شورای مسکن استان خبر داد.
نظرات شما:
اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org