زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1400/4/7 -

خیران زنجانی ۵۸ میلیارد تومان به مراکز نیکوکاری کمک کردند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: سال گذشته نزدیک ۵۸ میلیارد تومان توسط مراکز نیکوکاری این استان از مردم خیران جمع آوری و در بین خانواده‌های نیازمند با رعایت حفظ عزت‌نفس و کرامت انسانی توزیع‌شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
هدایت صفری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران به هم افزایی ۱۳۷ مرکز نیکوکاری در سطح استان باهدف نشر فرهنگ خیر و احسان با محوریت مساجد برای جمع‌آوری و توزیع کمک‌های خیران و نیکوکاران به نیازمندان اشاره کرد و افزود:  ترویج فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری وهم افزایی در اقدامات نیکوکارانه، ارتباط و تعامل مؤثر با اشخاص حقیقی و حقوقی تأثیرگذار ازجمله خیران و نیکوکاران محلات به‌منظور استفاده بهینه از ظرفیت آنان در راستای رفع مشکلات محرومان، برون‌سپاری و توسعه خدمات‌رسانی به نیازمندان، پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی ازجمله اهدافی است که مراکز نیکوکاری دنبال می‌کنند.

وی اعتمادسازی و اعتمادآفرینی و شفافیت در کار و اجتماع‌محور نمودن فعالیت ها را از برنامه‌های مهم کمیته امداد استان زنجان برشمرد و اظهار داشت: حرکت وتلاش جهادی انقلابی و مردمی سازی خدمات، شفافیت در کار، در ارتقای ضریب حضور و نفوذ تحقق برنامه‌های کمیته امداد تأثیرگذار بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان  بابیان اینکه استان زنجان به لحاظ شاخص‌های جمعیتی و مساحتی جزو استان‌های آخر  کشور است، گفت : با این وجود این استان از نظر شاخص‌های عملکردی  در حوزه‌های  مختلف خیر و احسان ازجمله صدقات، زکات و طرح اکرام ایتام ومحسنین همشیه در رده های برتر کشوری قرار دارد.

صفری افزود: به همت مردم خیر و نیکوکار استان در حوزه خیری، بودجه تعهدی کمیته امداد زنجان در سال گذشته ۲۲۲ درصد تحقق داشت.

وی با اشاره به اینکه منشور عملکردی کمیته امداد با تکیه‌بر تفکر بسیجی، تلاش  و همت جهادی در حوزه خدمت‌رسانی به خانواده‌های تحت حمایت  است، گفت: با همین نگاه  و در سایۀ جاری کردن گفتمان کار جهادی و حرکت انقلابی در حوزه خدمت‌رسانی به نیازمندان و با بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت‌های مردمی به‌ویژه خیران، نیکوکاران و مراکز نیکوکاری، میانگین سرانه دریافتی ایتام  به بیش از  یک‌میلیون ۲۰۰ هزار تومان و میانگین سرانه محسنین نیز به بیش از ۳۷۰ هزار تومان افزایش‌یافته است.   

صفری افزود: هم اکنون تعداد ۲۶هزارو ۳۹۰خانوار مددجویی معیشت بگیر تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بوده و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org