زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1399/4/19 - وزش باد زنجان را در می‌نوردد

هفته ای خنک در انتظار زنجانی ها

 کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: وزش باد نسبتا شدید و هفته ای خنک در انتظار زنجانی ها است. باد امروز بعدازظهر مناطق مختلف استان را در می‌نوردد.
هفته ای خنک در انتظار زنجانی ها
به گزارش سایت زنجان-  کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: وزش باد نسبتا شدید از هفته ای خنک در انتظار زنجانی هابعدازظهر امروز مناطق مختلف استان را در می‌نوردد.

سلطانی افزود: از روز جمعه بر شدت وزش باد افزوده شده و این وضعیت جوی تا روز یکشنبه 22 تیر جریان خواهد داشت و سرعت آن در برخی نقاط استان می تواند به 40 تا 60 کیلومتر بر ساعت نیز برسد.

وی با بیان اینکه امروز آسمان زنجان قسمتی ابری تا ابری و در برخی مناطق احتمال بارش پراکنده باران پیش بینی می شود گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، میزان دمای هوای این استان تا اوایل هفته با کاهش نسبی مواجه خواهد شد.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: طی مدت یاد شده میزان دمای هوای این استان بین 3 تا 5 درجه سانتیگراد کاهش خواهد داشت.

سلطانی به میزان دمای هوای این استان در 24 ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: طی مدت یاد شده سجاس در شهرستان خدابنده با 15 درجه سانتیگراد و گیلوان در شهرستان طارم با 40 درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب خنک‌ترین و گرم ترین نقطه این استان ثبت شد.

دمای فعلی شهر زنجان 22 درجه سانتیگراد بالای صفر است

گفتنی است بر اساس بررسی نقشه‌های هواشناسی توسط کارشناسان در ساعات پایانی بعد از ظهر امروز نیز سرعت وزش باد افزایش یافته و به حد نسبتاً شدید خواهد رسید.
 
علاوه بر این پوشش ابر نیز طی بعد از ظهر‌ها با افزایش همراه می‌شود که این شرایط در روز یکشنبه هفته آینده در برخی مناطق با رگبار پراکنده و رعد و برق همراه خواهد شد.
 
کارشناس هواشناسی ادامه داد: از روز جمعه به تدریج دمای هوا کاهش خواهد یافت.

منبع -صداسیما 

#سایت_زنجان
پربازدیدترین سایت اطلاع رسانی استان زنجان 
پرمخاطب ترین سایت استان زنجان 
نظرات شما:
1399/04/20 15:05:11---
خوشبحالتونما اهوازیا پختیم از گرما
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org