زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/4/15 - یک مسئول در اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان خبر داد

تمدید مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

متقاضیان طرح اقدام ملی تولید مسکن برای ویرایش اطلاعات تا ۱۴ تیرماه فرصت داشتند که با درخواست‌های مکرر برای تمدید این مهلت، امکان ویرایش برای همه متقاضیان این طرح (در مرحله اول، مرحله دوم و ثبت نام پیامکی) که استعلامات آن‌ها مورد بررسی قرار گرفته و در حال حاضر در وضعیت «در انتظار بررسی» قرار دارند، تا اطلاع ثانوی برقرار است.
تمدید مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

 معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان از تمدید مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.

سعید شاهین‌فر در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: متقاضیان طرح اقدام ملی تولید مسکن برای ویرایش اطلاعات تا ۱۴ تیرماه فرصت داشتند که با درخواست‌های مکرر برای تمدید این مهلت، امکان ویرایش برای همه متقاضیان این طرح (در مرحله اول، مرحله دوم و ثبتنام پیامکی) که استعلامات آن‌ها مورد بررسی قرار گرفته و در حال حاضر در وضعیت «در انتظار بررسی» قرار دارند، تا اطلاع ثانوی برقرار است.

وی ادامه داد: لذا متقاضیان می‌توانند همانند گذشته با مراجعه به بخش «مشاهده درخواست متقاضی» در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان یادآور شد: امکان ویرایش در این سامانه برای کسانی که کدملی و شهر انتخابی را اشتباه وارد کردند، وجود ندارد و این افراد باید از درخواست خود انصراف دهند تا در صورت ایجاد ظرفیت، مجدد ثبت‌نام کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه در این طرح ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان اعطا می‌شود، عنوان کرد: متقاضیان باید ۲۰۰ میلیون تومان هم به شکل نقد در قالب اقساط پرداخت کنند که در قسط اول ۴۰ میلیون تومان از آن‌ها دریافت می‌شود.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org