زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/4/15 - بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار

گوشت مرغ گرم با قیمت ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان در استان عرضه میشود


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت:بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار گوشت مرغ گرم در استان زنجان با قیمت ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان عرضه می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت:بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار گوشت مرغ گرم در استان زنجان با قیمت ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان عرضه می‌شود.
 به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی، ناصر فغفوری رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طبق مصوبه کارگروه تنظیم بازار کشور و نیز مصوبه جلسه نهم کارگروه تنظیم بازار استان مقرر شد مرغ زنده با قیمت هر کیلو گرم ۱۰ هزار و ۷۵۰ تومان و قیمت مرغ گرم (آماده طبخ) برای مصرف کننده با قیمت ۱۵هزار و ۷۵۰ تومان در سطح واحد‌های صنفی استان عرضه شد.

او تصریح کرد: چنانچه عرضه از سوی مرغدار، کشتارگاه‌ها و واحد‌های صنفی با قیمت‌های مصوب رعایت نشود ضمن تشکیل پرونده تعزیراتی، متخلفان به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

فغفوری یادآور شد: تا زمانیکه نیاز استان به گوشت مرغ تامین نشده خروج مرغ زنده و مرغ گرم آماده طبخ از استان ممنوع می‌باشد.

او عنوان کرد: در این راستا مقرر شده اداره کل دامپزشکی و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان از صدور تائیدیه‌های لازم و بارنامه خودداری نمایند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در خصوص توزیع مرغ منجمد گفت: مقرر شده است شرکت پشتیبانی امور دام استان نسبت به تحویل مرغ منجمد به فروشگاه‌های منتخب و واحد‌های صنفی معرفی شده از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت اقدام کند.

او اظهار داشت: قطعه بندی مرغ تا زمان تامین نیاز روزانه استان از سوی واحد‌های قطعه بندی ممنوع شده است.
 
انتهای پیام/ اخبار سایت زنجان
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org