زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/1
هفته بسیج گرامی باد
هفته بسیج گرامی باد

1399/4/9 -

محمود علی‌محمدی به عنوان معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان منصوب شد

فاطمه کرباسی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در آیین تکریم معاون سابق و معرفی معاون جدید فرهنگی و رسانه ای استان  ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و همکاری ابراهیم قاسمی معاون سابق این اداره گفت :زمان مطلوب برای رسیدن به هدف برای مدیران چهار سال است که این مدت برای مدیران خلاق  به دو تا سه سال کاهش میابد
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در مراسمی که در سالن اندیشه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان برگزار شد، محمود علی‌محمدی به عنوان معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان معرفی گردید.
در مراسم تکریم از معاون سابق و معرفی معاون جدید فرهنگی و رسانه ای استان، فاطمه کرباسی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و همکاری ابراهیم قاسمی معاون سابق فرهنگی و رسانه ای گفت: مدیریت همانند دوی امدادی است که  یک دونده پس از طی یک مسیر پرچم را به دست دونده تازه نفس می‌ رساند و اگر این سیستم هماهنگ عمل کند به اهداف مدنظر دست می یابند. 
کرباسی ضمن اشاره به  زمان استاندارد مدیریت  افزود : چهارسال زمان مفید و استانداردی برای مدیریت است در این زمان برای مدیران خلاق و نوآور به 3 تا 2 سال کاهش می یابد.
وی ادامه داد : در این دوسال خدمت در فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان سعی شد تا کارشناسان براساس احراز شرایط و تخصص لازم در پست‌های متناسب قرارگیرند و کارها به صورت سیستماتیک انجام شود و نتایج اینکار خوب نشان داده شده است.
کرباسی خاطرنشان کرد:  نیاز به یک فرد جدید که پرچم معاونت فرهنگی را در دست بگیر و راهبری نماید حس گردید.
این مقام مسئول ضمن اشاره به اینکه قرار بود علی‌محمدی در معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان زنجان مشغول به کار گردد اضافه کرد : معاونت فرهنگی و رسانه ای جایگاه بسیار مهم و ارزشمندی است و انتظار داریم حوزه اطلاع رسانی، نشریات و فضای مجازی بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
در ادامه برنامه ابراهیم قاسمی گزارشی از عملکرد خود در دوره تصدی معاونت فرهنگی و رسانه‌ای ارائه نمود و محمود علی‌محمدی نیز رئوس برنامه‌های خود را ارتقا شاخص‌های فرهنگی و هنری، رصد فرهنگی و استفاده از نقطه نظرات مدیران فرهنگی عنوان نمود.
لازم به ذکر است محمود علی‌محمدی از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ به عنوان معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان و از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۷ به عنوان معاون سرمایه گذاری همان اداره کل مشغول به کار بود و از سال ۱۳۹۷ به عنوان معاونت هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان منصوب گردید وی به عنوان دانشجوی دکتری مدیریت آموزشی از امروز سکان معاونت فرهنگی و رسانه ای استان زنجان را در دست خواهد گرفت.


نظرات شما:
1399/04/10 02:03:59---الیاسی
ایشان انسان وارسته ای می باشندانشالله موفق باشن

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org