زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/4/7 - به دنبال اوج‌گیری مجدد شیوع کرونا

عرضه قلیان تا اطلاع ثانوی اکیدا ممنوع

با توجه به شیوع ویروس کرونا در روزهای اخیر ، رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: با مراکزی که قلیان عرضه می‌کنند به‌ شدت برخورد خواهد شد و در این رابطه با کسی مماشات نخواهیم کرد.وی درباره برگزاری مراسم تصریح کرد:علاوه بر تالارها، باغ تالارها و سوله‌های اطراف شهر نیز  تحت رصد اداره اماکن بوده و در صورت برگزاری مراسم پلمب خواهند شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
با توجه به شیوع ویروس کرونا در روزهای اخیر ، رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: با مراکزی که قلیان عرضه می‌کنند به‌ شدت برخورد خواهد شد و در این رابطه با کسی مماشات نخواهیم کرد.

سرهنگ علی کریمی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با فعالیت قلیان‌سراهای استان، اظهار کرد: در روزهای گذشته تصمیماتی مبنی بر فعالیت واحدهای صنفی و واحدهای ارائه خدمات‌دهنده، کافی‌شاپ، رستوران و سفره‌خانه‌ها در  استان ابلاغ شد که شرط فعالیت دوباره این واحدها، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و سرو نکردن قلیان بود.

وی با اشاره به تصمیم اتخاذ شده از سوی ستاد مبارزه با کرونای استان مبنی بر نظارت شدید بر همه واحدهای صنفی استان، افزود: روز پنج‌شنبه هفته گذشته (۵ تیر) بر اساس تصمیم اتخاذ شده از سوی ستاد مبارزه با کرونای استان مقرر شد که همه واحدهای صنفی از جمله سفره‌خانه‌ها، کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌های استان از طریق تیم تلفیقی سازمان صمت استان، اداره نظارت بر اماکن عمومی و واحد بهداشت محیط دانشگاه علوم‌پزشکی استان از واحدهای مذکور بازدید شود و سخت‌گیرانه‌ترین پروتکل‌های بهداشتی نیز در این اماکن مد نظر این تیم قرار خواهد گرفت.

این مسئول با تاکید بر اینکه با مکان‌های دارای مجوز و بدون مجوزی (زیرزمینی) که اقدام به سرو قلیان می‌کنند، برخورد و بلافاصله پلمب خواهند شد، تصریح کرد: اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند با صدور اخطاریه ۲۴ ساعته نسبت به پلمب این اماکن اقدام خواهد شد.

رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اینکه اماکنی که بنا بر نظر همکاران مرکز بهداشت استان، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند، می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند، ادامه داد: روز پنج‌شنبه هفته گذشته چهار تیم تلفیقی برای بازدید از اماکن (سفره‌خانه‌ها، رستوران‌ها و غیره) به سطح شهر اعزام شده است.

کریمی در رابطه با فعالیت تالارهای پذیرایی و برگزاری مراسم در باغ‌شهرهای استان، اظهار کرد: بر اساس تصمیمات استانی و کشوری مقرر شده است که تالارهای پذیرایی و باغ تالارها بر اساس تصمیمات کشوری و استانی در استان‌هایی که از لحاظ بیماری کرونا در وضعیت قرمزی قرار دارند، اجازه فعالیت نداشته باشند و این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۴ تالار پذیرایی و ۲ باغ تالار در استان زنجان پلمب شده است، خاطرنشان کرد: باغ تالارها و سوله‌های اطراف شهر تحت رصد اداره اماکن بوده و در صورت برگزاری مراسم پلمب خواهند شد.

انتهای پیام
نظرات شما:
1399/04/08 09:40:09---
فکر نکنم کسی رعایت کنه
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org