زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/4/2 -

6 تیر آخرین مهلت تکمیل اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان گفت: متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا 6 تیرماه فرصت دارند تا اطلاعات خود را تکمیل کنند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 سعید شاهین فر اظهار داشت: متقاضیان پیامکی طرح اقدام ملی مسکن تا 6 تیرماه سال جاری می‌توانند نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه اقدام کنند.

وی با بیان اینکه این مهلت تا ساعت 24 روز ششم تیر در نظر گرفته شده است و فرصت دیگری به متقاضیان داده نمی‌شود، افزود: در راستای تسریع در امر پایش و انتخاب نهایی متقاضیان این فرصت در نظر گرفته شده است.

این مسئول بیان داشت: متقاضیان می‌توانند به مراجعه به بخش ثبت‌نام در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن اطلاعات خود را تکمیل کنند.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه بررسی صلاحیت متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن بدون تمرکز زدائی انجام می‌شود، ادامه داد: اختیارات کافی در این زمینه به استان‌ها داده شده است.

شاهین فر افزود: بخش ویژه‌ای نیز در سایت سازمان مسکن و شهرسازی برای پاسخگویی به سئوالات مردم راه‌اندازی شده است تا مردم با کمترین حضور در ادارات نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه استعلام‌های مرحله اول و دوم ثبت‌نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن انجام شده است، افزود: استعلام متقاضیان مرحله سوم نیز در حال انجام است.

این مسئول بیان داشت: در صورت نهایی شدن استعلام وضعیت ریزش افراد مشخص می‌شود تا افراد با دارای شرایط لازم صاحب مسکن شوند.

اخبار زنجان

منبع: موج رسا
نظرات شما:
اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org