زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/4/1 -

فراخوان ششمین جشنواره مطبوعات استان زنجان منتشر شد

ششمین جشنواره مطبوعات استان زنجان امسال همچون سال‌های گذشته برگزار می‌شود و قرار است اختتامیه این جشنواره همزمان با آیین پاسداشت مقام خبرنگار در روز ۱۷ مرداد برگزار شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
ششمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان به همت خانه مطبوعات و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار می‌شود‌.

این جشنواره به دو بخش اصلی و موضوعی تقسیم شده و خبرنگاران می‌توانند آثار خود را در این دو بخش به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. بخش اصلی شامل مقاله، یادداشت و سرمقاله، عکس، خبر، گزارش، مصاحبه، تیتر، طراحی و صفحه‌آرایی، طنز مکتوب و طرح و کاریکاتور است و از سوی دیگر بخش موضوعی جشنواره شامل موضوعات جهش تولید، حقوق شهروندی، حجاب و عفاف، مسائل جوانان، ایثار و شهادت با موضوعیت شهید قاسم سلیمانی و مدافعان سلامت، چالش‌ها و آسیب‌های اجتماعی، آب و محیط زیست و در نهایت خانواده و سبک زندگی است.

یکی از شروط شرکت در این جشنواره بازه زمانی انتشار آثار است و آن دسته از آثاری که از ابتدای تیرماه 98 تا 31 خرداد 99 در رسانه‌ها منتشر شده توسط داوران جشنواره داوری خواهد شد.
خبرنگاران و اصحاب رسانه برای شرکت در این جشنواره باید آثار خود را تا 20 تیرماه در سایت zanjan.pressfestival.ir بارگذاری کنند و  در مرحله دوم پرینت اصل فایل بارگذاری شده در سایت را به دبیرخانه این جشنواره واقع در میدان استقلال، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال کنند.

همچنین اختتامیه این جشنواره همزمان با آیین پاسداشت روز خبرنگار در 17 مرداد با حضور مسئولان استانی برگزار می‌شود و از نفرات نخست و رسانه‌های برتر تجلیل خواهد شد.

اخبار زنجان

منبع: تسنیم
نظرات شما:
اخبار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org