زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/3/27 - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان

برگزاری هرگونه تجمع و مراسمی در مساجد استان زنجان ممنوع است

«حجت الاسلام مختار کرمی» با ممنوع اعلام کردن برگزاری تجمعات ختم و سایر تجمعات گفت: مساجد صرفا برای برگزاری نماز جماعت باز است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در جمع خبرنگاران بر ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در مساجد برای جلوگیری از شیوع دوباره بیماری کرونا تاکید کرد و گفت:   اگرچه وضعیت برخی از شهرستان ها از نظر شیوع کرونا سفید اعلام شده‌، اما از آنجایی که احتمال ناقل بودن برخی افراد جامعه وجود دارد، رعایت بهداشت فردی در مساجد برای ریشه کنی بیماری کرونا ضرورت دارد.

حجت الاسلام مختار کرمی با اشاره به ضرورت ضدعفونی روزانه مساجدی که اقامه نماز جماعت دارند، از نمازگزاران خواست تا حتما برای اقامه نماز جماعت در مساجد سجاده، مهر و تسبیح اختصاصی به همراه داشته باشند و از وسایل عمومی مساجد استفاده نکنند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر فقط نماز جماعت در مسجد اقامه می‌شود و برگزاری مراسم عزا و سایر تجمعات در مساجد ممنوع است، ادامه داد: البته مردم برای حضور در نماز جماعت و برای جلوگیری از شیوع دوباره بیماری پیشگیری های لازم را به عمل آورند، چون احتمال اوج گیری بیماری در همه جا در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی وجود دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه استان زنجان در فعالیت مساجد تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا و ستاد استانی است، بیان کرد: مساجد مثل سابق باز است و تصمیمی برای بستن مجدد مساجد با وجود قرمز شدن شرایط زنجان گرفته نشده است و تصمیم بر این است که مساجد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باز باشد.

اخبار زنجان

منبع: شبستان
نظرات شما:
1399/03/28 09:00:43---سیاوش عباسی
از مردم عاجزانه تقاضا دارم که لطفا رعایت کنید تا این ویروس منحوس از بین برود.باتشکر
اخبار اداره کل اوقاف و امور خیریه زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org