زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/2
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
2/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1398/11/30 - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان:

2 هزار و 600 مددجوی زنجانی صاحب شغل شدند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از ایجاد شغل برای 2 هزار و 600 مددجوی زنجانی خبر داد و گفت: این مشاغل در بخش‌های کشاورزی، دامداری، صنفی و صنعتی، خدمات، تولیدی و قالی بافی ایجاد شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
هدایت صفری اظهار کرد: یکی از راهبردهای مهم کمیته امداد در حمایت از جامعه هدف این نهاد توانمندسازی آنها است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه از سال‌های قبل طرح توانمندسازی جامعه هدف با خودکفایی 10 درصد از جامعه هدف آغاز شده است، گفت: خوشبختانه کمیته امداد در این زمینه به توفیقات خوبی دست یافته است.
وی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون بیش از 2 هزار و 600 اشتغالزایی جدید برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان زنجان ایجاد شده است، اضافه کرد: طرح‌های اشتغال ایجاد شده برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال تاکنون در بخش‌های کشاورزی، دامداری، صنفی و صنعتی، خدمات، تولیدی و قالی بافی بوده است.
صفری با اشاره به بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف برای ایجاد این فرصت‌های شغلی گفت: برای ایجاد 2 هزار و 600 فرصت شغلی بیش از ۶۰ میلیارد تومان از محل منابع و اعتبارات این نهاد و منابع بانکی سرمایه‌گذاری شده است.
صفری با بیان اینکه کمیته امداد در اشتغالزایی برای مددجویان از مدیریت کسب و کار با بحث توجه به مهارت‌آموزی بهره گرفته است، اضافه کرد: یکی از اهداف مهم در این حوزه پایدارسازی طرح‌های اشتغال و درآمدزایی برای مددجویان است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان در ادامه از پرداخت 3 هزار و 96 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه،کارگشایی به مددجویان کمیته امداد و اقشار نیازمند استان زنجان از ابتدای امسال خبر داد و افزود: این تسهیلات برای رفع مشکلات مددجویان در بخش‌های  مختلف هزینه‌های درمانی، معیشتی،کمک به تأمین جهیزیه،کمک به هزینه‌های تحصیلی و تامین لوازم‌خانگی پرداخت شده است.


نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org