زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/3/27 -

تعیین فاز یک مسیر دوچرخه‌سواری در زنجان

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان از برنامه‌ریزی برای اجرای ورزش همگانی در 15 پارک زنجان خبر داد و گفت: همچنین فاز نخست مسیر دوچرخه‌سواری در زنجان تعیین شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مجید فلسفی نیا اظهار کرد: در پی شیوع کرونا و طی سه ماهه گذشته فعالیت‌های بسیاری توسط سازمان فرهنگی با وجود شرایط خاص انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه از مهمترین اقدامات سازمان در راستای پیشگیری از کرونا همکاری در ضدعفونی کردن معابر بوده است، تصریح کرد: همکاری و مشارکت در تجهیز نقاهتگاه‌های نگهداری از بیماران کرونایی، چاپ و نصب بنرهای آموزشی، اجرای برنامه‌های آموزشی در حوزه پیشگیری از کرونا از جمله این اقدامات بوده است.
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان تصریح کرد: همچنین در ماه شعبان و رمضان نیز اقداماتی شامل اجرای برنامه‌‎های سرود در مجتمع‌های مسکونی، انتشار سرود، تهیه و تولید کلیپ با محتوای مناسبتی فعالیت در حوزه مجازی و طراحی اپلیکشین‌های مرتبط انجام شده است.
وی ادامه داد: رونمایی از المان میدان ورک‌چی‌لر، رونمایی از اپلیکشین صدای شهر، انجام آموزش و مشاوره ورزش در خانه در اپلیکشین صدای شهر، برنامه‌ریزی برای اجرای ورزش همگانی در 15 پارک زنجان، تهیه و تولید و تبلیغ آموزش‌های شهروندی در حوزه ورزش و سلامت، تعیین فاز یک مسیر دوچرخه‌سواری نیز از دیگر اقدماتی است که توسط سازمان فرهنگی انجام شده است.

اخبار زنجان

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار شهرداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org