زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/3/24 -

بودجه فرهنگی شهرداری در حد نصب بنر هم نیست

وجود 700 میلیون سند بلامحل در سازمان فرهنگی
شهردار زنجان ضمن انتقاد از کم بودن بودجه سازمان فرهنگی گفت: این مبلغ بودجه در نظر گرفته شده برای سازمان فرهنگی با نوسانات قیمتی موجود در حد نصب بنر و امکانات اولیه هم نیست، چه برسد به اینکه اقدامات بیشتر دیگری در این حوزه انجام شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حبیب ملایی یگانه درباره اقدامات فرهنگی شهرداری زنجان اظهار کرد: بحث فرهنگی یکی از موضوعات مهم در فعالیت شهرداری محسوب می‌شود اما امسال این سازمان با یک سری مشکلات بودجه‌ای و نیرو مواجه شده است.

وی از وجود 700 میلیون تومان سند بلامحل در سازمان فرهنگی شهرداری زنجان از سال قبل خبر داد و بیان کرد: این اسناد امروز روی دست شهرداری مانده است.

یگانه ادامه داد: البته با وجود محدودیت‌هایی که است و همچنین بحث کرونا اقدامات خوبی در سازمان فرهنگی انجام شده و در ارتباط با تهیه ماسک، کمک به نقاهتگاه‌ها، مسائل نرم‌افزاری، پخش سرود، جشن نیمه شعبان، برنامه‌های ماه رمضان و ... اقدامات متعددی انجام شده است.

وی به اقدامات سال‌های قبل شهرداری در حوزه فرهنگی اشاره کرد و گفت: البته که با توجه به اقدامات آن زمان، انجام فعالیت‌های بیشتری مورد تأکید است، اما باید توجه داشته باشیم که امروز سازمان فرهنگی با کمبود نیرو مواجه است.

شهردار زنجان از لغو قرارداد پنج نیروی سازمان فرهنگی شهرداری به خاطر نامه دستگاه‌های نظارتی خبر داد و افزود: امروز سازمان فرهنگی با حداقل نیرو فعالیت دارد.

وی همچنین از کاهش بودجه سازمان فرهنگی نسبت به سنوات گذشته نیز خبر داد و بیان کرد: شاید این مبلغ بودجه در نظر گرفته شده برای سازمان فرهنگی با نوسانات قیمتی موجود در حد نصب بنر و امکانات اولیه هم نیست، چه برسد به اینکه اقدامات بیشتر دیگری در این حوزه انجام شود.

یگانه ادامه داد: مجموعه عواملی که گریبانگیر سازمان فرهنگی شده موجب آن شده است که اقدامات سازمان فرهنگی کمرنگ‌‍تر شود، هرچند که امیدواریم با ترمیم نیروی انسانی و همچنین رایزنی با شورای شهر برای افزایش بودجه این خلا‌ءها جبران شود.

اخبار زنجان

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار شهرداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org