زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1399/3/7 -

نتایج بررسی‌های طرح اقدام ملی مسکن به زودی اعلام می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: نتایج بررسی‌های طرح اقدام ملی مسکن در استان به زودی اعلام می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مسعود بیات‌منش با اشاره به نتیجه رسیدگی به ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان اظهار کرد: قرار بود تا آخری اردیبهشت ماه نتایج پالایشها اعلام شود اما با توجه به تعداد بالای ثبت نام کنندگان این امر از طرف تهران به تاخیر افتاد.

وی با بیان اینکه نتایج بررسی‌های طرح اقدام ملی مسکن به زودی اعلام خواهد شد، ابراز کرد: اعلام نتایج بررسی ها بعد از اعلام از طرف تهران اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به دلایل ازفزایش قیمت زمین و مسکن عنوان کرد: دو دسته معاملات در زنجان اتفاق می‌افتد یعنی دلالان و سرمایه گذاران در این شرایط بیشترین معاملات را انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه سرمایه گذاران برای اینکه ارزش پولشان کم نشود اقدام به خرید زمین و مسکن می‌کنند، خاطرنشان کرد: بورس هم در بازار مسکن تاثیر گذاشته است، به طوری که فرد قبل از عید یک میلیارد تومان در بورس سرمایه گذاری کرده و بعد از عید این پول سه برابر شده که فرد با سود به دست آمده به سراغ خرید زمین و مسکن می‌رود و چون در مدت کوتاهی این سود را به دست آورده برایش مهم نیست که چقدر زمین و مسکن را گران می‌خرد.

بیات‌منش با اشاره به اینکه اکنون مصرف کننده واقعی خریدار زمین و مسکن نیست، گفت: ما گفتیم که هرکس که نیاز به مسکن دارد در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کند تا با کمترین قیمت یعنی با قیمت تمام شده واحدها را در اختیارشان قرار دهیم.

وی بیان کرد: ما تا 10 هزار واحد در استان تولید مسکن خواهیم داشت که نیاز بازار را تامین خواهد کردو به طور یقین بازار مسکن افت را در پیش دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه با راه اندازی سامانه املاک و مستقلات کنترل بیشتری در بازار مسکن شاهد خواهیم بود، اظهار کرد: بازار زمین و مسکن در آینده این چنین نخواهد بود چرا که برنامه‌های دیگری نیز در دست اقدام داریم.

اخبار زنجان
مسکن ملی
منبع: موج رسا
نظرات شما:
اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org