زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/3/1 - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان:

روز قدس عامل وحدت مسلمانان در دفاع از آرمان‌های فلسطین است

زنجان-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان،گفت: روز قدس عامل وحدت مسلمانان در دفاع از آرمان‌های فلسطین است و باید گرامی داشته شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حجت الاسلام علی ناصر به روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: مسلمانان روزه دار در آخرین روز ماه مبارک رمضان در فضای مجازی خشم خود را از اسرائیل نشان خواهند داد.

وی با بیان اینکه امسال برنامه و تجمعی در روز قدس نداریم، اظهار کرد: در روز قدس مقام معظم رهبری ساعت ۱۲ ظهر به صورت سراسری سخنرانی خواهند کرد و فضا سازی شهری در استان برای این روز هم انجام گرفته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، با بیان اینکه در چند دهه اخیر مسئله فلسطین برای همه ما یک مسئله محوری بوده است، گفت: آزادی قدس مطالبه همه مسلمانان جهان است.

ناصر تاکید کرد: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نامگذاری شده و این مهم نشان می‌دهد که مسلمانان جهان رژیم اشغالگر را قبول ندارند.

وی با بیان اینکه مسئله فلسطین به مسئله‌ای بین‌المللی تبدیل شده است، تصریح کرد: روز قدس از روزهای ماندگار در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، با بیان اینکه زیر بار ظلم نرفتن مسلمانان یکی از مهم‌ترین پیام‌های روز جهانی قدس است، تاکید کرد: روز قدس عامل وحدت مسلمانان در دفاع از آرمان‌های فلسطین است.

ناصر با بیان اینکه روز قدس روز اتحاد و عزت مسلمانان در سراسر جهان است، ابراز کرد: روز قدس روز نمایش قدرت و وحدت مسلمانان علیه استکبار جهانی است.

اخبار زنجان

منبع: مهر
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org