زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/29 -

هیچ گونه مراسم میدانی به مناسبت روز قدس در زنجان برگزار نمی‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: امسال در روز جهانی قدس برنامه خیابانی و میدانی نداریم اما برنامه‌های مختلفی در فضای مجازی به همین مناسبت برگزار می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حجت‌الاسلام علی ناصر امروز در گفت‌و‌‎گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: در آخرین جمعه ماه رمضان دوم خرداد رهبر عزیز انقلاب به صورت زنده با مردم سخنرانی می‌کنند که از طریق رسانه‌های داخلی و خارجی پخش می‌شود و به دلیل کسب فیض از بیانات مقام مقام معظم رهبری هیچ‌گونه برنامه‌ای در استان‌ها برگزار نمی‌شود.

وی با بیان اینکه با توجه به شهادت سید الشهدای مقاومت و طرح معامله ننگین قرن حساسیت روز قدس امسال دو چندان شده است، افزود: برجسته سازی حمایت از انتفاضه قدس از مهمترین برنامه‌های روز قدس در استان محسوب می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: امسال در روز جهانی قدس برنامه خیابانی و میدانی نداریم اما برنامه‌های مختلفی در فضای مجازی به همین مناسبت برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان از فضا سازی شهری به مناسبت روز قدس و حمایت از آرمان فلسطین خبرداد و گفت: دستگاه‌های اجرایی استان در مجموعه درونی و سردر ادارات با نصب پوستر با موضوع قدس، فلسطین و سردار سلیمانی این روز را گرامی می‌دارند.

حجت‌‌الاسلام ناصر بیان داشت: راه‌اندازی صفحات قدس و انتفاضه در اینستاگرام و توئیتر، تهیه و تولید محتواهای لازم در خصوص تشبیه ویروس کرونا و اسرائیل و برجسته سازی میزان تاثیر و خطرات آن و پخش در فضای مجازی از جمله برنامه‌های روز قدس است.

وی گفت: بیش از نیم قرن است که در منطقه فلسطین ویروسی بدتر از کرونا سکنی گزیده است که امیدواریم به برکت برگزاری روز قدس در جهان و با مقاومت مردم فلسطین این ویروس منحوس شکست داده شود.

این مسئول از تهیه عکس نوشت‌های مختلف و نصب پوستر و بنر و معرفی هشتگ‌های موثر در حمایت از مردم فلسطین و انزجار از اقدامات جنایتکارانه اسرائیل غاصب به مناسبت روز قدس خبرداد و افزود: تهیه کلیپ و مستند از رفتارهای جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از دیگر برنامه‌های این روز است.

اخبار زنجان

منبع: موج رسا
نظرات شما:
1399/02/30 00:24:52---
مرگ بر اسرائیل
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org