زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/3/31 - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد؛

گواهینامه صلاحیت آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب زنجان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از اعطای «گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه» از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران به آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب این شرکت خبر داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
«علیرضا جزءقاسمی» ضمن بیان این مطلب گفت: گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه براساس استاندارد ISO/IEC 17025 ویرایش 2017 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (سازمان ملی استاندارد ایران) بوده و این گواهینامه، مهم ترین مدرک تاییدیه دقت و صحت نتایج آزمون آزمایشگاهی در سطح کشور است.

وی با اشاره به دامنه کاربرد و زمینه فعالیت گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه، تصریح کرد: این گواهینامه، برای آزمون های باکتریولوژی، فیزیکی-شیمیایی و نمونه برداری آب آشامیدنی کاربرد دارد که پارامترهای مختلفی را در این 3 بخش شامل می شود.  

وی ادامه داد: گواهینامه مذکور تا تاریخ 11/12/1402 برای این آزمایشگاه اعتبار دارد و پس از انقضای این زمان، با بررسیهای مجدد اعتبار این گواهینامه تائید خواهد شد.

جزءقاسمی درباره فرآیند دریافت گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه اظهار داشت: آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب پس از صرف حدود یک سال زمان برای اماده سازی، پیاده سازی و استقرار الزامات سیستمی و فنی خود صرف نموده و بدون حضور مشاور، موفق به آمادگی سیستم برای انجام فرآیند ممیزی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران شد.

این مسئول ادامه داد: فرآیند ممیزی در تاریخ  06/06/99 انجام شد و  پس از رفع عدم انطباق های وارده و نیز ارائه مستندات و مدارک سیستمی و فنی، گواهینامه مذکور صادر گردید.
نظرات شما:
اخبار شرکت آب و فاضلاب استان زنجان

پیام شما:

  




اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیام



ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org