زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1400/3/31 -

ثبت‌نام تسهیلات کمک‌ودیعه مسکن تا پایان شهریورماه

معاون مسکن و بازآفرینی اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان، از ثبت‌نام تسهیلات کمک‌ودیعه مسکن تا پایان شهریور خبر داد.
ثبت‌نام تسهیلات کمک‌ودیعه مسکن تا پایان شهریورماه
سعید شاهین‌فر اظهار کرد: ثبت‌نام وام ودیعه مسکن از ۲۶ خردادماه آغاز شده و متقاضیان تا پایان شهریورماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه جامع اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه این تسهیلات برای تهرانی‌ها ۷۰ میلیون تومان، کلان‌شهرها ۴۰ میلیون تومان و سایر شهرها ۲۵ میلیون تومان است، عنوان کرد: در نوع اول (سررسیدی) این تسهیلات با نرخ ۱۳ درصد و مدت یک ساله، مستاجر در طول مدت یک ساله قرارداد می‌بندد و فقط سود را پرداخت می‌کند و در سیررسید یک ساله اصل وام را تسویه می‌کند.

معاون مسکن و بازآفرینی اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان ادامه داد: در نوع دوم (اصل و سود) با نرخ ۱۳ درصد و ۳.۵ ساله، مستاجر در طول مدت قرارداد اصل و سود وام را پرداخت می‌کند که در حالت اول قسط ماهانه برای وام ۲۵ میلیون تومانی، ۲۷۰ هزار تومان و در حالت دوم قسط ماهیانه حدود ۸۴۰ هزار تومان است.

این مسئول تصریح کرد: متقاضیان دریافت این تسهیلات ودیعه مسکن باید متاهل یا سرپرست خانوار، دارای اجاره‌نامه رسمی یا اجاره‌نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و دارای کد رهگیری باشند، تاریخ قرارداد آن‌ها در شش ماهه اول سال بوده و پنج سال در شهر مورد نظر مستقر باشند. همچنین از سال ۸۴ سابقه مالکیت نداشته و در سال ۹۹ این وام را دریافت نکرده باشند.

شاهین‌فر خاطرنشان کرد: وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای متقاضی، اطلاعات بیمه‌ای (در صورت وجود) و اطلاعات شناسنامه‌ای افراد تحت تکفل برای ثبت‌نام در سامانه مذکور الزامی است.

منبع: ایسنا
نظرات شما:
اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org