زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1400/3/26 - مدیرکل امور مالیاتی زنجان:

3,354 میلیارد ریال به حساب شهرداری‌ و دهیاری‌ها پرداخت شد.

میرحیدر رضوی ضمن قدردانی از مؤدیان محترم مالیاتی در راستای آبادانی شهر و کشور خود با پرداخت مالیات اظهار کرد : بیش از 3 هزار و 354 میلیارد ریال عوارض وصولی از محل مالیات بر ارزش افزوده در سال 99 به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های این استان پرداخت شد.
3,354 میلیارد ریال به حساب شهرداری‌ و دهیاری‌ها پرداخت شد.
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان زنجان، میرحیدر رضوی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، ضمن قدردانی از مؤدیان محترم مالیاتی در راستای آبادانی شهر و کشور خود با پرداخت مالیات اظهار کرد : بیش از 3 هزار و 354 میلیارد ریال عوارض وصولی از محل مالیات بر ارزش افزوده در سال 99 به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های این استان پرداخت شد.
میرحیدر رضوی در گفت‌ وگو با خبرنگار ایسنا اظهار داشت: ضروری است مردم بدانند که مالیات پرداختی از سوی آن‌ها برای رفاه و آبادانی خود مردم و مناطق هزینه می‌شود و به عبارت دیگر، مردم با پرداخت مالیات نقش پررنگی در توسعه شهرها و روستاها دارند .
رضوی تصریح کرد: از این مبلغ، بیش از یک هزار و 671 میلیارد ریال به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان زنجان واریز شده است .
وی خاطرنشان کرد: مبلغ پرداختی به شهرستان خدابنده نیز بیش از 511 میلیارد ریال است .
رضوی با بیان اینکه بیش از 489 میلیارد ریال به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان ابهر پرداخت شده، افزود: سهم شهرستان خرمدره بیش از 218 میلیارد است .
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: بیش از 142 میلیارد به شهرستان طارم و بیش از 122 میلیارد ریال نیز به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان ماهنشان واریز شده است .
این مسئول ادامه داد: مبلغ پرداختی به شهرستان ایجرود بیش از 110 میلیارد ریال و شهرستان سلطانیه نیز بیش از 89 میلیارد ریال است .
وی گفت: این مالیات 9 درصد بهای تمام‌‌شده محصولات بوده که توسط خریداران پرداخت می‌‌شود و طبق قانون 3 درصد از مجموع مالیات بر ارزش افزوده جهت عمران و آبادانی شهرها و روستاها به شهرداری‌ها و دهیاری ‌ها پرداخت می‌‌شود .
به گزارش ایسنا، مالیات بر ارزش افزوده، نوعی مالیات غیرمستقیم است که به‌صورت مرحله‌ای و زنجیروار از تولید‌کننده، توزیع‌کننده، فروشنده و در نهایت از مصرف‌کننده اصلی دریافت شده و یکی از مهم‌ترین منابع درآمدی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها محسوب می‌شود .
نظرات شما:
اخبار اداره کل امور مالیاتی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org