زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1400/3/24 - رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:

محموله جدید واکسن کرونا در استان زنجان توزیع می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: محموله جدید واکسن کرونا به زودی در استان زنجان توزیع می‌شود.
محموله جدید واکسن کرونا در استان زنجان توزیع می‌شود
پرویز قزلباش امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: محموله جدید واکسن کرونا در کشور توزیع شده است و در استان زنجان نیز توزیع انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه دستورالعمل ابلاغی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری انتخابات ارائه شده است، افزود: خوشبختانه آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات با رعایت پروتکل‌ها وجود دارد و نظارت بر رعایت نیز توسط ارگان‌های مختلف انجام می‌شود.

این مسئول ادامه داد: همه مواردی که نیاز بود برای واکسن در دوز اول رعایت کنیم باید با تزریق دوز دوم نیز همه موارد رعایت شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان بیان داشت: تب خفیف، بدن درد، سردرد و دست درد از موارد مشاهده شده در خصوص تزریق واکسن است و اگر علائم جدیدی مشاهده شد باید افراد با پزشک خود مشورت کنند.

قزلباش با بیان اینکه تا کنون عوارض شدیدی از واکسن کرونا گزارش نشده است، افزود: در صورت مشاهده ادامه دار باید به پزشک متخصص مراجعه کرده و تا رفع علائم زیر نظر پزشک بود.

وی خاطرنشان کرد: برخی مبتلایان علامتی ندارند و ممکن است دیگران را نیز درگیر کند که چنین افرادی درمان خاصی نیاز ندارند و باید پیشگیری‌های بهداشتی انجام دهد تا دیگران آلوده نشوند.

این مسئول در خصوص کارت واکسن افرادی که قصد خروج از کشور را دارند، اظهار داشت: در زمان تزریق کارت واکسن ارائه می‌شود و افراد می‌توانند با ارائه ترجمه از کشور خارج شوند.

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: به شدت نگران رفتن به سمت پیک پنجم کرونا به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها و عدم استفاده از ماسک هستیم که در صورت رفتن به سوی پیک، کسب و کارها تعطیل و اعمال محدودیت‌ها افزایش می‌یابد.

قزلباش خاطرنشان کرد: امیدوارم مردم با همه سعی و کوشش خودشان و با توصیه رعایت به دیگران، درگیر پیک پنجم نباشیم.

منبع: موج رسا
نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org