زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/3/21 - با عضویت در سامانه همیاران طبیعت

همیار طبیعت باشیم

مردم دوستدارطبیعت می رساند برای ایفای نقش مسئولانه نسبت به طبیعت و حفاظت از منابع طبیعی می توانند با تکمیل فرم  ثبت نام در سامانه همیار طبیعت به عضویت طرح همیار طبیعت در بیایند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، به اطلاع عموم مردم دوستدارطبیعت می رساند برای ایفای نقش مسئولانه نسبت به طبیعت و حفاظت از منابع طبیعی می توانند با تکمیل فرم  ثبت نام در سامانه همیار طبیعت ، به آدرس اینترنتی hamyartabiat.frw.ir به عضویت طرح همیار طبیعت در بیایند و سپس برای دریافت کارت به اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان خود مراجعه کنند.

همیار طبیعت در سه گروه به شرح زیر می باشد:

1-همیار طبیعت مروج (افتخاری): برای ترویج فرهنگ منابع طبیعی وآبخیزداری در بین مردم و اعلام مراتب تخریب و آتش سوزی درجنگلها و مراتع به شماره 1504 مرکز امداد جنگل و مرتع

2- همیار طبیعت مروج دانش آموز (افتخاری): برای آشنایی با فرهنگ منابع طبیعی و آبخیزداری و اعلام مراتب تخریب و آتش سوزی در جنگلها و مراتع به شماره 1504 مرکز امداد جنگل و مرتع

3- همیار طبیعت محافظ (افتخاری): علاوه بر ترویج فرهنگ منابع طبیعی و آبخیزداری و اعلام مراتب تخریب و آتش سوزی در جنگلها و مراتع با یگان حفاظت منابع طبیعی نیز در امر اطفاء حریق و پیشگیری از تخریب اراضی ملی همکاری می نمایند.
نظرات شما:
اخبار اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org